Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A menyasszony és a wc-zés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menyasszony és a wc-zés hogy realizálható?

Figyelt kérdés
Kicsit kínos a kérdés, de nagy hosszú, uszályos menyasszonyi ruhám lesz és eszembe jutott, hogy hogyan fogok wc-re menni benne? Kit illik megkérni, hogy segitsen?

2015. aug. 1. 10:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a nyakadba kell kapni az egészet. Najóó, annyira nem egyszerű, mint egy miniszoknyában, de kivitelezhető! Mindenképp próbáld meg öltözködéskor, hogy megy-e, vagy kell segítség. Az pedig lehet anyuka, nővér/húg, unokatestvér, barátnő, szomszéd, akit akarsz.
2015. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobbat mondok :D múlt heti esküvőm napján pont megjött ... mit mondjak, nem voltam feldobódva...DE! 3 koszorúslánnyal még a tamponcserét is megoldottam :D kettő tartotta a ruhámat, egy az ajtót, hogy addig be ne jöjjön senki, mert a fülkében nem fértem, csak a wc előterében :D


Nekem 8 koszorúslányom volt, mindig ugyanazt a 3-at hívtam. Mondtam is nekik, hogy jól elmélyült a barátságunk :D

2015. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!