Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis esküvő ahol a piros-fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis esküvő ahol a piros-fehér dominál milyen dekorációt csinálnátok?

Figyelt kérdés
Nem leszünk sokat, 1főasztal és egy 12fős asztal lesz. T alakban elrendezve. Erre szeretnék dekoráció ötletet.
2015. szept. 15. 16:45
 1/5 Mumusan ***** válasza:
100%

Piros virágok, fehér rezgővel.

Piros fonott kosárkák fehér rózsaszirmokkal.

2015. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehér abrosz, piros futó, fehér üvegkavics.
2015. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Üvegkavicsra én is gondoltam illetve rózsaszírmokra, ilyen anyagból
2015. szept. 16. 11:40
 4/5 Lusty ***** válasza:
Nekem a piros-fehér nem tetszene, mert a fehér nagyon semleges. Lehet inkább valami vidámabb színt válassz a piros mellé. (egyéni véleményem :)Nálunk bordó-napsárga volt a díszítés, napsárga székszoknyakötő, napsárga asztali futó, rajta bordó műrózsaszirom, bordó csipkével díszített mécsestartó, váza bordó kaviccsal-műnapraforgóval-bordó úszógyertyával, és sárga-bordó hidrozselé bordó rózsákkal.
2015. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fehér lesz hiába semleges, páromnak ennyi kérése volt, hogy ez a két szín legyen :)
2015. szept. 24. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!