Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért mind az esküvőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mind az esküvőről beszélnek nekünk?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyok együtt. Néhány közös ismerősünk mér régóta emliti nekünk az esküvőt. Az egyik ismerősünk majdnem minden alkalommal amikor találkozunk vele, meséli nekünk, hogy 17 éves volt amikor megismerte a feleségét, és nagyon beleszeretett és a mai napig nem bánja. A másik (60+) azt mesélte, hogy 16 évesen jött össze a férjével, és 19 éves korában összeházasodtak. Egy másik ismerősünk (41 éves) megigérte nekünk, hogy ki fog segiteni a bajból, ha valamit el kell rendezni, elrendezi (itt arra értette, hogy a lehető legolcsóbban kijöjjünk az esküvő szervezésével). Én még csak 18 éves vagyok, a barátom 21. Csak nekem tünik korainak a dolog? (a barátom nem kérte meg a kezem, és először a karierre összpontositunk)
2015. szept. 27. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább te vagy az, aki ezeket hallod meg és emeled ki az emberekkel való beszélgetéseidből.
2015. szept. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És gyereket mikor terveztek? Mert egyik ismerősöm 20 évesen szült, ahhoz meg ugye van, aki már szeretne házasságot, 1 év legalább az eljegyzés is, szóval ha akkor akarsz szülni, még pont időben vagytok talán. :D (bocs, nem ezt bírtam megállni).


Egyetértek az elsővel, szerintem is ezt hallod ki. Nem tök mindegy, hogy mit mondanak amúgy az emberek? Mindenki úgyis akkor házasodik, amikor neki jó. Nekem az az ideális, amikor már a pár min. 1 éve együttél, befejezte a sulit, legalább 1 éve dolgoznak mindketten, fenn tudják önállóan taetani magukat. Ez az átlagnál nem 18-20 éves kor. Viszont mindenkinek más a fontos, van, aki nem is akar házasságot, az is rendben van. Ha zavar, hogy erről beszélnek, tereld másra a szót.

2015. szept. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is ezeket hallod meg, épp ezért próbáld meg figyelmen kívül hagyni az ilyen jellegű kérdéseket. Plusz tudod az emberek szeretnek másokkal foglalkozni :). Én is alig pár hónapja voltam együtt a barátommal, amikor már azt kérdezték a rokonok, hogy kezdjenek-e gyűjteni az esküvői ajándékokra. Szóval sokan átélik ezeket, a megoldás pedig az, ha nem foglalkozol velük. Csak mosolyogva legyints egyet és kész. Majd akkor házasodjatok, ha nektek megfelel, nem akkor, mikor az ismerősök/rokonok akarják. Azt pedig jól teszitek, ha a karrierre összpontosítotok először, elvégre házasokként már nem várhatjátok el, hogy a szülők tartsanak el. Plusz még fiatalok vagytok hozzá. Élvezzétek az együtt töltött időt, és legyetek boldogak! :)
2015. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!