Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igent vagy nemet mondanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent vagy nemet mondanál?

Figyelt kérdés

A párod eszméletlenül szeret és imád téged,mindent megad és a tenyerén hordoz. Feláldozott érted sok mindent (külföldi álom munka,csajok,haverok,stb.)és akár az életét is oda adná ha kell. DE! Van egy kikötése,mégpedig,hogy SOHA nem kell gyermek,ha mégis becsúszna ő soha ne tudja meg.


Mit válaszolnál neki?



2015. okt. 21. 16:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

tökéletes :D

igen

2015. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%
Határozott NEM a válasz! Tudod, hogy miért mert ez "önzö" dolog!
2015. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Én már ugyan férjnél vagyok, de kb. ezt beszéltük meg mi is: nem kell gyerek. Ő még el tudta volna képzelni, én soha. Ezért többször is átbeszéltem vele, hogy biztos legyen, hogy nem fontos neki a gyerek, mert ha fontos, akkor hagyjuk, úgysem működne, bármekkora is a szerelem. Úgyhogy ilyen feltételnek csak örültem volna.
2015. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumot: ha mégis becsúszna, az kizárt, hogy ő sose tudja meg, mert ha lenne szívem elvetetni, akkor biztos, hogy szükségem lenne a támogatására.

Hozzáteszem, hogy én vagyok az a párkapcsolatomban, aki nem tervez gyereket, de más nem tervezni, és más elvetetni, ha becsúszik, és az meg tényleg teljesen más, hogy ha "baj van", akkor magam mellett tudhatom-e vagy sem a páromat, akinek azért igenis van köze hozzá.

2015. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem, soha. Ilyen pasi arra sem kéne, hogy a lábamat beletöröljem.
2015. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
nemet mondanék
2015. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudni lehet, hogy miért ennyire gyerek ellenes?
2015. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nemet. Több okból is- miattam ne áldozzon fel semmi olyan dolgot, amit utólag a szememre vethet (barátok, álommunkahely, ilyenek), de én idővel szeretnék majd gyereket, és ebben biztos, hogy nem tudnánk/akarnánk kompromisszumot kötni.
2015. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel én mindenkèpp szeretnék gyereket. Ez a kapcsolatok egyik kardinális kérdése, nem nagyon van középút.

Ha én sem akarnék gyereket nem lenne probléma egésszen az utolsó sorig. Ha abortuszra kerülne a sor igenis tudjon róla, támogasson, mivel érzelmi vetülete is van a dolognak.

2015. okt. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha én is ugyanannyira szeretem, akkor igent mondanák, de pár év múlva, mikorra elmúlik a varázs borítékolható hogy szakítanék. F
2015. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!