Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igent vagy nemet mondanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent vagy nemet mondanál?

Figyelt kérdés

A párod eszméletlenül szeret és imád téged,mindent megad és a tenyerén hordoz. Feláldozott érted sok mindent (külföldi álom munka,csajok,haverok,stb.)és akár az életét is oda adná ha kell. DE! Van egy kikötése,mégpedig,hogy SOHA nem kell gyermek,ha mégis becsúszna ő soha ne tudja meg.


Mit válaszolnál neki?



2015. okt. 21. 16:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
NEEM. !
2015. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%
Nemet mondanék, mert én szeretnék gyereket, és ez egy olyan dolog, amiben az ember ne kössön kompromisszumot.
2015. okt. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Nemet mondanék. Én úgy érzem jó anya lennék. Nekem álmom, hogy együtt sütögethessek majd az unokáimmal, hogy taníthassam őket és a gyerekeim jöjjenek hozzám. Főzzek nekik Karácsonyra. :) Nem akarok egyedül, özvegyen meghalni.
2015. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszem igent mondtam volna. Én amúgy sem akartam mindenáron, betegesen gyereket. Akkoriban kezdtem vágyni rá, amikor már együtt jártunk a férjemmel. Végül is azért nem lesz mert nem lehet gyerekünk. Nekem biztosra mondta a doki, a férjemnek meg 5% esélyt mondtak. Így aztán kettesben maradunk. Ennek is megvannak az előnyei.:)
2015. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Annyira nem vágyom az anyaságra.

2015. okt. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy valaki akar-e gyereket. Ha semmiképp sem, annak nyilván ez az ideális. Én megmondtam a férjemnek, hogy egyetlen becsúszott gyereket sem vagyok hajlandó elvetetni, úgyhogy csak akkor vegyen el feleségül, ha ez neki is rendben van így. Védekeztünk is rendesen, amikor még nem akartunk:D


Szóval az én válaszom erre a kérdésre egy nagyon határozott nem. És igazából nemcsak azért, mert nem akar gyereket, hanem hogy úgy áll hozzá, hogy ha mégis becsúszna, amiben neki is 50% része van, akkor nem hajlandó a felelősséget vállalni érte, tőlem elvárná, hogy vetessem el, és mégcsak ne is mondjam meg neki, ez nem úgy hangzik, mintha ténylegesen szeretne. Ha az életét is odaadná értem ténylegesen, akkor pont egy ilyen nehéz helyzetet nem lehetne megosztani vele?


Gondolom ez egy elméleti kérdés, de ha mégsem, érdekelne a te véleményed is, Kérdező.

2015. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek.


Én sem szeretnék egyébként gyereket, de ilyet, hogy "ha mégis becsúszna ő soha ne tudja meg". Én erre azt mondanám, hogy anyádat, akkor bässzál egyedül.

2015. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem szeret eszméletlenül senkit,

csak saját magát!

Igazad van, Előző hozzászóló, úgy járjon el, ahogy írtad!

2015. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
nem. egy ilyen horderejű dologban azonosan kell gondolkodjunk. és nem Ő dönt hanem MI. Mert a házasságban sincs én meg te, csak MI.
2015. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mégpedig ezért: Feláldozott érted sok mindent ...csajok...


Ha ez részéről áldozat, hogy nem csal meg, akkor menjen nyugodtan, ilyen pasi szimpla együttjáráshoz sem kell, nem hogy férjnek!

2015. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!