Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Igent vagy nemet mondanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent vagy nemet mondanál?

Figyelt kérdés

A párod eszméletlenül szeret és imád téged,mindent megad és a tenyerén hordoz. Feláldozott érted sok mindent (külföldi álom munka,csajok,haverok,stb.)és akár az életét is oda adná ha kell. DE! Van egy kikötése,mégpedig,hogy SOHA nem kell gyermek,ha mégis becsúszna ő soha ne tudja meg.


Mit válaszolnál neki?



2015. okt. 21. 16:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nemet mondanék. Nő vagyok, még nem akarok gyereket, de biztosan el fog jönni a pillanat, amikor a hormonok miatt el fogok játszani a gondolattal.

A másik. Ez az egész a közös tehervállalásról is szól. Nem mondhatja előre egy ennyire nagy horderejű dologra, hogy a te dolgod és magadban intézd el.

Nekem lehet, hogy sosem lehet babám, a férjem mégis elvett ennek tudatában és biztosított a támogatásáról ilyen téren.

2015. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen, ez a leiras tobb helyen sem stimmel:

- felaldozta ertem a csajokat: ha ez aldozat, az mar eleg az

- felaldozta a haverokat: ez mit jelent pontosan? Nem jar velük le sorozni a kocsmaba? Egyaltalan nem talalkozik a barataival? Nehez egy olyan emberre felnezni, aki beszunteti a baratsagot miattam, ha pedig ez meg raadasul aldozat is a reszerol, az azt jelenti, hogy nem is szivesen tette

- SOHA nem kell gyerek: itt is ugrik a dolog nalam, mivel en szeretnek, de ez sok nonel nem kizaro ok

- ha megis becsuszna, o soha ne tudja meg: itt elveszti az ertelmet a szeret, imad, eletet is felaldozna resz, mert ez azt jelenti, hogy nem hajlando felelosseget vallalni a sajat reszeert a dologbol, es egy ekkora terhet attenne a tarsara, akit allitolag imad, na persze


Ezek kulon-kulon is onmagaban elegek lennenek a nem-hez. Ertem ne aldozzon fel senki semmit, vagy tegye szivesen, onszantabol, vagy akkor inkabb ne, de nekem senki ne jojjon azzal, hogy ,,felaldoztam erted az alommunkat, csajokat, haverokat...". Az utolso reszrol meg inkabb ne is beszeljunk, mert tenyleg nem az a baj, hogy nem akar gyereket. Ha ennyire fel a gyerekvallalastol, hogy a parjatol egy ilyet elvarna, akkor kezeltesse magat, vagy ne hazasodjon.

2015. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

eretlen gyerekes onzo pasi

a kedvedert lemond a csjokrol hahaha

o is szexel es ha becsuszik egyedul intezzd el?? gyerekes onzo diszno modszer

Ha ennyire nem akar gyereket sterilizaltassa magat kulfoldon kis penz 5 perc megoldjak neki.

Ha hozzamesz a szintjere sulyedsz....

2015. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem éreztem kifejezett anyai ösztönt - hogy megjön-e ajd, tudja a fene, de így most semmi bajom nem lenne azzal, ha nem lenne gyerek.
2015. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!