Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre konténer wc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre konténer wc?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az esküvőnk, és már kiválasztottunk egy helyszínt. Egy szabadidő központról van szó, és az esküvői terem az első emeleten van, viszont a wc-k csak az alagsorban (nem pincére kell gondolni, hanem szép igényes alagsorra.). Illetve van még egy rokkant wc a földszinten.


Először nekem voltak aggályaim a lépcsőzéssel kapcsolatban (menyasszonyi ruha, és idősek miatt). De amikor legfoglaltuk a helyet meggyőztek a többiek, hogy sok esküvő volt már itt, és sose volt belőle probléma.


Most viszont szüleim kezdtek el aggódni, és azt akarják, hogy a terem melletti nagy teraszra rendeljünk egy konténer wc-t.


Láttam már ilyet és használtam is. Nem egy toitoi, tiszta és igényes.

De nem tudom eldönteni, hogy esküvőn mennyire gáz, ha van egy ilyen.


Még annyit hozzá, hogy a terasz nagyon nagy és a végébe kerülne ez a konténer, ami már elég messze van, mondhatni elszigetelt.


Szerintetek beleegyezzek? Nem gáz ez egy esküvőn?



#esküvő #mobil WC #konténer wc
2015. nov. 9. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:

hát azért annyira sűrűn nem mennek wc-re az emberek, mondjuk attól függ mennyit isznak, de szerintem a lépcsőzéssel sem lesz gond, de ezt te döntöd el :)


22F

2015. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, azért ez mégsem egy nyári kerti party :D

Én nem mennék bele.

2015. nov. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
A konténer wc proli dolog. Jó lesz az az alagsori!
2015. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
egyszer voltam nyári, szabadtéri esküvőn, sátorban volt a vacsora meg a buli, szertartás kint a füves részen. oda kellett konkténer wc, tudom miről beszélsz, azok tényleg igényesek :) de ha van az épületen belül kialakított mosdó, akkor fölösleges, meg kicsit furin tudom elképzelni a teraszon, még ha messzebb is van.. :)
2015. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon gáz lenne. Bocsi.
2015. nov. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy pincében volt az esküvőnk (egy volt pezsgőgyár pincéjébenkialakított étteremben), onnan fel kellett mászkálni a földszintre wcre, de nem panaszkodott senki miatta. Én nem rakatnék oda konténer wct. De nem tudom, hogy az adott hely pontosan hogyan néz ki. Szerintem kérdezd meg a helyszínt, hogy volt-e rá már példa. Ha igen, akkor másnak is megfordult már a fejében a dolog és komolyabb probléma, akkor érdemes csak megfontolni. Ha többszáz esküvővel a hátuk mögött ez még sosem volt probléma, akkor ez nálatok sem lesz az.
2015. nov. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A vége valószínűleg az lesz, hogy nem lesz. Amúgy is utána számoltunk és csak 1 nagypapa, aki segítségre szorul lépcsőzés terén. A többiek max lassúak.

Már csak szüleimmel kell ezt megértetni :)

2015. nov. 11. 07:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ez, hogy meggyőztek, sok esküvő volt már ott... Beszarás. A legkülönbözőbb szar helyeken tartanak rendszeresen esküvőt. Az meg, hogy nem volt probléma belőle, az nem azt jelenti, hogy jó is. Gyakorlatilag két emelet le és vissza a budihoz. Ez szar. Aki szerint meg nem járnak az emberek gyakran wc-re az járt már esküvőn? Mindig forgalmasak a wc-k! Nők közül van, aki akkor is elmegy, ha nem kell neki, csak, hogy rendbeszedje magát...


De a legdurvább tényleg a konténer budi lenne a teraszon. Pfff

2015. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy tök mindegy, a pár meg az örömszülők szemébe úgyse mondja soha senki, ha valami szar volt. Mindig mindenki mosolyogva annyit mond, hogy nagyon szép volt minden, nagyon jó volt minden, nagyon finom volt minden, nagyon szépek voltatok, akármi is volt, mert nem akarnak bunkók lenni. Ezért szoktak itt olyan sztorik lenni, hogy "nálunk így volt és senkinek se volt baja tőle" holott épeszű embernek biztos a hátán is állt a szőr, csak ugye nem szólt, mert nem illik. Aztán majd egymás között megbeszélik, hogy inkább folyton visszatartotta a pisilést, minthogy annyit menjen fel le, hát nem igaz, hogy nem gondolt a helyszín rá, hogy nem két emeletnyire kéne legyen a budi. Főleg, aki kisgyerekkel megy, annak lesz élvezet fel-le mászni magán kívül a gyerek miatt is. De úgyse mondják majd, szóval amiatt ne aggódj, hogy ez elrontja az élményedet. :)
2015. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!