Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csokitorta esküvőre "ciki"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csokitorta esküvőre "ciki"?

Figyelt kérdés

Bugyuta kérdés, elvégre hát, mindenkinek saját ízlése szerinti tortája lesz az esküvőjén... DE!


Akárhány esküvőn voltam eddig, mindig igyekeztek valami különleges, extrém, minden igényt kielégítő tortákat összeválogatni. De szerintem ez tök lehetetlen, senkinek sem ugyanolyan az ízlése, és mire odajutunk, hogy tortázás van a lagzin, már leginkább csak udvariasságból esznek belőle az emberek, én is, pedig nagy haspók vagyok, és iszonyat édesszájú. De hát egy lagzin sokat eszik mindenki, a torta már inkább egy hagyományőrző valami, amire éjfélkor, legalább három embernyi adag kaja után már a legkevésbé sem vágyik az ember (eddigi esküvő-látogatós tapasztalataim alapján).


Ennek ellenére, egy hagyományos csokitorta nagyon "ciki"? Nem lesz nagy torta, sem több szintes csoda, tehát egyféle ízvilágból kell(ene) megoldani. A társaságban vannak, akik nem szeretik a nagyon édes dolgokat, de szerintem egy csokitorta még annak sem gyilkos, aki nem édes szájú. De nekik amúgy sem nagyon tudok kedvezni, az a torta, ami nem édes, nekem nem finom, és nem választok a saját esküvőmre szerintem nem finom tortát. Viszont ez olyan valami, amit mindenki szeret, nem? Szerintetek gázos dolog egyszerűen letudni egy finom fajta csokitortával a menyasszonyi tortázást? Vagy inkább nézelődjek a különlegesebb ízek felé? Olyat úgy sem találok, ami mindenkinek szíve csücske.


Előre is köszönöm a véleményeket!


2015. okt. 13. 15:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám.
2015. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki, sőt ahol eddig én voltam esküvőn, mindig az egyik szint csokis volt (általában az alsó, legnagyobb), mert azzal nem nagyon lehet mellélőni.

Nagyon "különlegeseket" amúgy sem érdemes szerintem, mert azokkal lehet leginkább mellélőni.

Esetleg ha kedvezni akarsz a kevésbbé édesszájúaknak, akkor tegyél a tortába gyümölcsöt, pl. a csoki-eper vagy a csoki- meggy jó kombináció, és aki az édes ízt szereti annak is megvan az öröme, aki meg a fanyarabbat, annak is.

2015. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
27%
Én nutellás gófrikból készített pirmaistortát kértem a lagzira - nejem élénken tltakozott, de végül is kiegyeztünk egy hatalmas, monumentális gófri alakú tortánál. Béci olyan jót nevetett mikor meglátta... Mondjuk az övén Kőbányaisörösüveg-alakú volt - bár a teljes igassághoz hozzátartozik hogy a menyasszony le s jött. Mindegy, berúktunk azé.
2015. okt. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Hat tenyleg neked kell tetszenie. De fondantmazzal lenne szep bevonni, feherrel, igy edesebb lenne.


Az izvilag szamita lekvesebe, en arra torekesnek, hogy legalabb tortat tusjanak enni etelallergiasok.

2015. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%

Mit szólnál inkább a trüffelhez? Az majdnem csoki, csak kicsit különlegesebb.

Egyébként a mi tortánk fehér és tejcsokival volt bevonva, nem marcipánnal vagy fondanttal.

2015. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Fehér csoki is jó, de az is édes, így mindegy.

( és fondant-nal :) )

2015. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a csokitortát, de legfeljebb nem ennék belőle.


Egyáltalán nem ciki, két esküvőn is voltam már, ahol csokitorta volt. Tényleg sokan szeretik, csak én nem tartozok közéjük.

A mi esküvőnkön az tipikus, hagyományos grillázstorta volt, mint a régi lagzikon, mivel gondoltuk, addigra mindenki tele lesz a sok krémes sütivel. Jó ötletnek bizonyult, de biztos a grillázst sem szereti mindenki.

Olyan tortát válasszatok, amilyen nektek tetszik. Olyan nincs, amit mindenki szeret.

2015. okt. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Finom az, csak arra figyelj, hogy ne nehéz vajas vagy margarinos krém legyen benne, mert azt nagyon sokan nem szeretik. Érthető is, az ember csak a növényi zsírt érzi rajta, és 2 kanál után már teszi is le, mert annyira gejl, hogy nem lehet jóízűen megenni. Én a helyedben mindenképpen valami tejszínes csokis tortát választanék, azzal szerintem mindenki elégedett lenne.
2015. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

tejszínben is van zsír, más azt fogja letenni...

vagy hozzá se nyúl.

2015. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
A tejszínen én pont mostanában lepődtem meg, hogy hány ismerősöm utálja egyenesen.
2015. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!