Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Téli menyasszonyok, mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téli menyasszonyok, mi volt rajtatok, hogy ne fagyjatok meg?

Figyelt kérdés
Mármint az esküvői ruhán kívül, ha ki is kellett mennetek és nem csak egyetlen belső helyszínen zajlott le az egész. Milyen harisnya, lábbeli, kabát stb? Hálás lennék konkrét linkekért is, ahol beszerezhetek én is valamit, eredetileg nem téli esküvő lett volna, de így alakult, a ruha már megvan, úgyhogy azon nem változtatnék.
2015. nov. 13. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Egy norvég hímzett gyapjúkardigán ezüstözött gombokkal, hímzett velúr bokacsizmácska, és farmer :) Decemberi esküvő volt, 2 tanúval, tehát összesen 4 fővel.
2015. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehet venni szőrmés bolerót.Esetleg még fehér bokacsizma de az úgy se nagyon látszik ha hosszú a ruhád.

[link]

2015. nov. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Fehér bunda vagy prémgalléros kabát, fehér csizma és kesztyű.

Más szerintem nem kell.

2015. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Unokatesómon egy fehér macinacit viselt a szoknyája alatt, és egy fehér szőrös kabátkát, hogy ne fagyjon szét
2015. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2# Köszi szépen a linket. 3# kb. én is tudom, hogy mik a lehetőségek, csak egyelőre azt nem, hogy hol szerezzek be megfelelő fehér kabátot teszem azt. Csizmából is csak béleletlen vékonyat láttam eddig.
2015. nov. 13. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Ha hosszú a szoknyád kb. mindegy milyen csizmát veszel alá, bent úgyis lecseréled.


De szerintem ami alap (nyilván át kell majd öltözni a fotózás után, de ez van):

vastag harisnya

derékmelegítő

bélelt cipő vagy csizma

kesztyű

kabát vagy stóla, esetleg pulóver, sál.


Amit a 2. linkelt azok nagyon rondák, de vannak nagyon szép alternatívák is:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ilyesmiket varrathatsz is akár, nézelődhetsz etsy-n, az egyszerűbb, kötött darabokhoz hasonlót pedig kapsz a legtöbb boltban, pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

1 fok volt (legalábbis nap közben, mikor kint vonultunk már lement a nap, akkor nem tudom hány fok lehetett, gyanítom nem melegebb), harisnyám necc harisnya volt, cipő platform szandál, felül meg egy ilyen volt rajtam, de nagy masni nélkül [link]

Volt nálunk bunda is, de nem vettem fel, nem fáztam, fűtött az izgalom, meg a pálinka. Szerintem cipőt érdemes olyat nézni, ha nem kell azt nézned, hogy nehogy magasabb legyél a vőlegénynél, hogy legalább picit platform legyen, nagyon nem mindegy, hogy milyen vastag talp választ el a járdától télen.

2015. nov. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6# Neked is köszönöm (nem én pontoztalak le).
2015. nov. 17. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm külföldi oldalról rendelt olcsón fehér szőrmés bolerót! Jól állt neki és szép volt, de csak a templomban vette fel, mert hiába tél, nagyon kellemes időnk volt, a ruhája meg meleg! :)
2015. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!