Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Babatervező menyasszonyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babatervező menyasszonyok, hogy választottatok ruhát?

Figyelt kérdés
túl vagyunk a 3 sikertelen hónapunkon, 5 hónap múlva esküvő, nem tudom milyen ruhát válasszak, olyat amibe ha pocakos leszek beleférek, vagy vegyem úgy , hogy nem leszek pocis és olyan ruhát?
2015. dec. 2. 10:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd bántásnak amit mondok, de miért nem függesztitek fel az esküvőig ? Ne tarts önzőnek, nekem 2 hónapja volt az esküvőm, úgy voltunk a párommal ez a mi nagy napunk, kivárjuk a bab projektet, jól érezzük magunkat, koccintunk a barátainkkal, majd ráállunk a baba projektre az esküvő után. :) A dolog másik oldala, ha nem akarjátok felfüggeszteni, akkor sem garancia, hogy na most azonnal össze jött, és addigra 5 hónapos terhes leszel, lehet csak 3, vagy 2..az meg még nem látszik úgy, simán kitud engedni a varrónő. És válassz olyan fazont, ami esetleg mindkettőnél előnyös lehet,például görög fazon.
2015. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk felfüggeszteni, mert volt egy vetélésem 3 éve én akkor úgy össze omlottam, hogy nem akartam babát (sajnos művi befejezés volt) akkor is másfél évet vártunk a csodára, majd szét is mentünk az akkori párommal. A mostanival 2 év védekezés után úgy döntöttünk augusztustól hogy jöhet a baba, eredetileg 2017re terveztük az esküvőt de átraktuk 2016ra
2015. dec. 2. 10:46
 3/24 anonim ***** válasza:

Válassz olyat, ami mell alatt vágott és a hasi rész teljesen szabad. Van kismama menyasszonyi ruha is több helyen.


[link]


6. sor utolsó

8. sor első pár fotó


Őket ismerem. Neki ilyen ruhája volt.

2015. dec. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ez valami álomszép ruha :) Hol lehet ilyet kapni???
2015. dec. 2. 11:57
 5/24 anonim ***** válasza:

Mákod van, mert egyszer véletlenül rábukkantam. Most meg emlékezetből újra megtaláltam. :)


[link]


13. és 15. sor :)


A mi esküvőnk áprilisban lesz. :)

2015. dec. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nekünk májusban lesz :) Jaj ebbe beleszerettem, remélem ilyen 160cm el is jó lesz ez a ruha
2015. dec. 2. 13:05
 7/24 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :) Remélem sikerül megtalálni a neked való ruhát.
2015. dec. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Válassz olyat, aminek fűzős a hátulja, és akkor ki lehet belőle engedni, ha kell.
2015. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Nekünk tavasszal lesz az esküvőnk és mi előtte 2 hónappal hagyjuk abba a védekezést. Ha rögtön össze is jön, pocakkal még nem kell számolni, nagyon az elején lennék. Igaz a ruhám fűzős, tehát nagy gond sem lenne,de nem akarok pocakos menyasszony lenni.

Minden jót nektek,hajrá! :-D

2015. dec. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

5 hónaposan nem leszel különösebben pocakos, ha most összejönne - ha pedig csak 1-2 hónap múlva, akkor fel sem fog tűnni szinte :)


3 hónaposan még meg sem látszik (addig végeznek abortuszt is, olyankor a magzat még iszonyat pici).

2015. dec. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!