Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői táncnak bevállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői táncnak bevállalnátok ilyet?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon beszédes.....

https://www.youtube.com/watch?v=44GPRHY89Rw



2016. febr. 3. 22:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mi speciel egy rumba-keringő mixet táncoltunk, és nem volt majomkodás, hozzáteszem, előképzettségünk sem volt, viszont a tanárunkkal teljesen a mi habitusunk és képességeink, valamint igényeink alapján állítottuk össze.

Nyitótáncnak tényleg legtöbbször valami elegánsat szoktak választani, de láttam már tök jó csacsát is pl. a Swayre. Amit az eredeti kérdéshez tettél be, azt biztos nem, de a másikat én például bevállaltam volna adott esetben simán. Szokott manapság lenni meglepetés tánc is, szóval azt is csinálhatjátok, hogy nyitótáncnak valami elegánsabbat, és egy későbbi meglepetéstáncnak (akár átöltözve menyecskeruhába) valami bevállalósabb, viccesebb, szexibbet. ;)

2016. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!