Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mesebeli, hatalmas esküvő vs....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesebeli, hatalmas esküvő vs. Tengerparti? Érvek/ellenérvek?

Figyelt kérdés

Mindig is nagy dologként képzeltem el az esküvőnket a párommal (kiskamasz korunk óta együtt vagyunk). Több száz vendég, gyönyörűen feldíszített helyek, hatalmas torta, csodaszép ruhák és kiegészítők és az lett volna a Mi nagy napunk. Viszont most emellé bekerült az is, hogy egy egzotikus szigeten is jó lenne, ahol nincs ott senki olyan, aki kb a hátunkba állítaná a kést, ha nem kapna érte büntetést.

Szóval mindkettőnek megvannak az előnyei, de úgy érzem, képtelen vagyok dönteni.


2016. febr. 5. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Hát, van aki a jómódjában azt se tudja, hogy mit csináljon. Van ez így, de ezt inkább légyszi, ne publikáld.


Bocsi, de ezt nektek kell eldönteni, nem nekünk.

2016. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kapsz itt hideget-meleget hamarosan mert kissé provokatív a kérdés :-)

Nem tudom elhiszed e hogy nem ezen fog múlni, én konkrétan iszonyúan sajnálnék egy rakás pénzt erre elkölteni, a tengerparti max a fotókon mutat de pl. fújni fogja a homokot a szél, erre készülj, tele lesz a szád-szemed homokkal :-)

2016. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jaj, nem akarok én provokálni senkit. Csak gondoltam elolvasom idegen emberek véleményét is erről, hogy ki mit gondol.
2016. febr. 5. 16:27
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Gondold bele abba is, hogy a tengerpartit sok vendég nem fogja tudni megengedni magának. Fogalmazzunk úgy, hogy nem lesz pénzük elmenni az esküvő helyszínére, szóval vagy nektek kell ezt biztosítani, vagy szerény vendégsregre kell számolni (csak a tehetősek). Így ezt annyira nem ajánlom. Meg haza is kell onnan jutni, családos vendégek el sem jönnek stb.


Szóval inkább egy hazait érdemes, de azt "nagyban", ha erre van igényetek.

2016. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

:D hát ez vicces... Mármint az első 2 hozzászólás :)

A tengerparti esküvő olcsóbb, mint az itthoni lagzis dínom-dánom, de mindegy is :)

Mellette szól:

- olcsóbb, kevesebb a baj vele

- egyben letudjátok az esküvőt és a nászutat

- nem terhelitek a rokonságot a meghívással (valljuk be, hogy a legtöbb ember kínkeservvel megy el lagziba, pláne ha még a nászajándékra is sajnálja a pénzt, vagy éppen nem engedheti meg magának)


Ellene:

- ha a szülőket, esetleg tesókat is el szeretnétek vinni, akkor viszont közel annyit elköltötök rá, mint egy nagy hacacáréra itthon.

- a kinti esküvővel az a baj, hogy kint drága rendes fotóst bérelni, azok pedig gyenge minőségű és kevés fotót készítenek, akik a kinti anyakönyvvezetőkkel dolgoznak.

- az egy dolog, hogy ott összeházasodtok, de honosíttatni kell utána a házasságkötést, ami szintén pénz. Persze még azzal a költséggel együtt is olcsóbb, mint itthon nagy lagzit csapni.

2016. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőmék is külföldön tartják majd az esküvőjük, ők mondták, hogy meghívnak minket, plusz a szüleiket, mert azért nem várhatja el senkitől, hogy ennyit költsenek egy esküvőre. Azért ennyit kalkulálj bele, ha mást nem is, de a 2 tanút.
2016. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetném, akkor úgy csinálnám, hogy megtartanám a tengerparton kettesben, majd itthon tartanék egy lagzit a rokonsággal.


Vagy esetleg megtartanám itthon és elmennék nászútra a tengerpartra.


Olyat meg nem hívnék meg, aki kést állítana a hátamba, de ha közeli rokon (pl. sógornő), akkor eljöhetne, de nem igazán foglalkoznék vele. Magunkra, a szerelmünkre és az élményre koncentrálnék.

2016. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Az első két válaszoló irigy! Persze mindenki szeretné, ha a megálmodott esküvőt valósíthatná meg, de sok esetben ez nem kivitelezhető. Ettől függetlenül, ha valakinek megadatik ez akkor rögtön előjön az emberekből a irigység...szánalmas...


Miért nem lehet normálisan reagálni? Tipikus magyar mentalitás, hogy ha az én lovam megdöglik, dögöljön meg másé is...annyira utálom ezt! Az ilyen irigy embereknek nem jut eszébe, hogy talán azért kapják a savat az élettől, mert a rosszindulatúságukkal bevonzzák a sok szart?!

2016. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tengerparti.
2016. febr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy csak attól mert az első verziót választjátok és nagy esküvőt tartotok, miért kellene rá meghívni olyanokat, akik a "kést állítanának a hátatokba"?? Mindegy, hogy A vagy B, az ilyen embernek nincs helye az esküvőtökön.. Probléma megoldva!
2016. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!