Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mesebeli, hatalmas esküvő vs....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mesebeli, hatalmas esküvő vs. Tengerparti? Érvek/ellenérvek?

Figyelt kérdés

Mindig is nagy dologként képzeltem el az esküvőnket a párommal (kiskamasz korunk óta együtt vagyunk). Több száz vendég, gyönyörűen feldíszített helyek, hatalmas torta, csodaszép ruhák és kiegészítők és az lett volna a Mi nagy napunk. Viszont most emellé bekerült az is, hogy egy egzotikus szigeten is jó lenne, ahol nincs ott senki olyan, aki kb a hátunkba állítaná a kést, ha nem kapna érte büntetést.

Szóval mindkettőnek megvannak az előnyei, de úgy érzem, képtelen vagyok dönteni.


2016. febr. 5. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Huh én tuti a tengerpartot választanám. Nem szeretem a sok embert a lagzi gondolata sem szimpatikus. De neked kell tudni. És magatoknak akrjatok megfelelni, ne a vendégeknek.
2016. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egy közepes esküvő itthon azokkal, akik tényleg fontosak és szeretnek minket.

Tengerpartra én tuti nem mennék házasodni, egyfelől nem vonz, másfelől meg nekem fontos, hogy ott legyen a családom.

2016. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a külsőség helyett az értéket választanám. Normális esküvő, azokkal akiket mi szeretünk és akik minket szeretnek. Minőség a mennyiség helyett. Nekem mást jelent az esküvő, de ti úgy csináljátok, ahogy nektek tetszik, de a boldog házasság nem ezen múlik.
2016. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én mindenképp az esküvőit házasságot választanám,úgy,hogy a szülőknek tesónak kifizetném az egész utat,szállást.

Mi így tervezzük. Nekem csak az a fontos,hogy a szülők és a testvérek ott legyenek, ők a legfontosabbak nekem.

A templomi eleve kilőve, mert még csak hívő se vagyok.

Egy hetet eltöltene a család külföldön, és az egyik nap megtartanánk a szertartást.

És még csak el fogom várni,hogy kifizesse a meghívottak között bárki is a kis utat.

Sőt lehet az egész egy meglepetés lesz a családnak.

Nekünk egy ilyen esküvő az álmunk. :)

2016. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
tengerparti esküvőt választanám *
2016. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!