Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehet valamit tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni, hogy ne aznap jöjjön meg?

Figyelt kérdés
2016. febr. 7. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél Betadin kapot. Nekem attól késet 9 napot, jah és idegeskedj :)
2016. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj nőgyógyászhoz kérd ki a tanácsát.

Én ezt tettem. Két lehetőséget ajánlott, vagy fogamzásgátlót, amit a ciklus első napján kellett volna bevenni, s mivel ez nálam már eltelt, így nem volt aktuális. A másik lehetőség hormon tartalmú tabletta, ami eltolja néhány napot. Szólt a nőgyógyász, hogy ez utóbbi 90% -os, lehet erős a szervezetem és akkor nem hat.


Így is lett, pont a nagy napon, a fodrász és a sminkes között szaladgáltak a koszorúslányaim, tamponért, betétért, bugyiért :D


Ettől függetlenül csodaszép volt a napunk. Kicsit érdekes volt a wc intézése, de megoldottuk a barátnőkkel :)

2016. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fogamzásgátló biztos módszer. ha beszedsz egy levelet és a következő levelet szünet nélkül szeded, akkor nem fog vérzés lenni. max áttöréses vérzésre figyelmeztet a tájékoztató, de nem hiszem,hogy ez jelentős lenne én nem tapasztaltam ilyet

de ha pontos a ciklusod, akkor számítsd ki és ne a menstruáció hetére tegyétek az esküvőt:)

2016. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az orvosoddal beszéld meg ezt,arra a hétre tegyétek mielőtt megjönne 21/F
2016. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, látszik, hogy férfi vagy, így nem tudhatod, hogy ez nem így működik. A legtöbb esetben az esküvő időpontja hónapokkal előbb le van fixálva, és a menstruáció meg a legpontosabb ciklusú nőnél is előfordulhat, hogy valami miatt csúszik, teszem azt közben bejön egy betegség. Én például pont úgy jártam, hogy a mensi előtti hétre terveztem be az időpontot augusztusban, november végén lett volna az esküvő. sajnos a családban történt haláleset miatt át kellett tenni az időpontot, de különben pont az esküvőm napján jött volna meg.


Kedves kérdező, te tudod, hogy mit vállalnál be azért, hogy ne akkor jöjjön meg. Én részemről biztosan nem szedtem volna ezért fogamzásgátlót, de ezt a párom - most már férjem - nem is hagyta volna. Én azt olvastam, hogy a sok citromlé ivása kicsit későbbre tolja a mensit, de lehetséges, hogy ez csak urban legend, nem tudom konkrétan próbálta-e már valaki.

2016. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-re: a citromlé dologban annyi igazság lehet hogy a nagy dózisú C-vitamin erősíti az érfalakat, és ugyanezen okból késleltetHETi a menzit, állítólag 4-5 nappal is. De ez nem egy kiszámítható dolog.
2016. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Citrom nem működött, legalábbis nálam. Két héttel az esküvőm előtt mindennap ettem a citromot, mert olvastam, hogy késleltetheti, de nem biztos, hogy fogja. Az esküvőm reggelén megjött :(
2016. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!