Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Már kiküldtük az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kiküldtük az esküvői meghívókat, de meggondoltam magam és nem tudom mi legyen. Belemenjek vagy ne?

Figyelt kérdés
Én nem akartam nagy esküvőt, 2 tanúval megelégedtem volna. A párom ragaszkodott hozzá hogy nagyobb legyen mert akkor mindenki meg fog sértődni.. Most tartunk kb 80 főnél, az esküvő nyáron lesz. Közbe rájöttem hogy én nem akarok esküvőt, az elején még nagy lázba voltam néztem a ruhákat meg minden de már semmi nem érdekel ezzel kapcsolatban. Nem szeretek a középpontban lenni és nem is tudom most mit érzek.. Szerintetek miért van ez?
2016. márc. 9. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki mindenképp. Beszéljetek!
2016. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egész életedre hatással van... te döntesz, vagy mások döntenek feletted? Legkevésbé ne én, egy idegen mondjam meg, mit tegyél.

"Szerintetek miért van ez?"

Őszintén? Nem tudom. Talán mostanra elpárolgott a rózsaköd, és józan ésszel is átlátod a helyzetet. De tényleg csak "talán".


"A párom ragaszkodott hozzá hogy nagyobb legyen mert akkor mindenki meg fog sértődni."

Ha nem csak kifogásnak mondta, fontosabbak neki a legtávolabbi ismerősei, mint a saját jóléte? Sértődjenek, annyit is érnek. Ez elsősorban a ti kettőtök dolga (az anyagiakról nem is beszélve).

2016. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy elmúlt minden vágyad...? Alapból szeretted volna nagyon? Nem lehet, hogy csak fáradt vagy, vagy a viták a nagysága miatt meg a 80 fő ijeszt meg...?


Remélem sikerü megoldanotok... Szerintem megértené, ha kicsi banzai-t szeretnél. (Én is ilyen vagyok amúgy - 20 főnél több nem lesz - hacsak a menyasszonyom nem akar majd mást... Én belemegyek, csak szerezzen vendéget, mert nekem nincs sok közeli ismerősöm. A távoliakat meg "Gyuribácsiabunkó" - nem szívesen hívnám meg.)

2016. márc. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszéld meg a pároddal, mint ahogy írták előttem is, nem mi vagyunk a megmondhatója annak, hogy miért van ez.


Alapjáraton szeretnéd, hogy a párod a férjed legyen? Vele szeretnéd leélni az életed? Ezekben a dolgokban is elbizonytalanodták, vagy csak a nagy lagziban?


Lehet csak tényleg belefáradtál, egyik barátnőm alig várta, hogy férjhez menjen, mindig elképzelte milyen lesz az esküvője, lett is neki 250 fős, aztán a lagzi előtt pár héttel azt mondta, hogy csak legyenek már túl az egészen, ő már nem bírja ezt a rengeteg szervezkedést, idegeskedést...


Lehet, hogy veled is ez a helyzet.

2016. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én eleve nem akartam nagyot, csak egy kis polgárit.. 10 éve vagyunk együtt és ennek megpecsételésére akartam :) Igen lehet hogy abban is elbizonytalanodtam hogy elvileg ugye ez egy életre szól.. De jol megvagyunk, persze már ennyi idő után nem vagyunk szerelmesek de hát el ilyen sajnos. Tudom hogy magamban kell keresnem a hibát, csak gondoltam hátha nem én vagyok az egyetlen aki ilyen helyzetbe került :)
2016. márc. 11. 06:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell kevesebb,mint 2 hónap alatt megszervezni és lebonyolítani. 30 főre minden segítség nélkül Nekem sikerült.


Tavaly augusztusban esküdtünk, idén januárba voltunk 9 éve együtt. 7 éve mikor úgymond "megkérte a kezem" mi is összerittyentettünk egy vendéglistát.... 100+ fővel sikerült. Aztán mire oda jutottam, hogy na, akkor most már legyen esküvő kihoztuk 30 fővel és nem izgatott,hogy ki sértődik meg vagy ki nem. A kemény mag ott volt.


Ezt Én Ara parának hívnám,amin Én is átmentem, csak mivel Nekem 2 hónap telt el az ötlet kipattanásáig és az esküvő napjáig, nekem az utolsó héten volt olyan, hogy inkább felkötöm magam a szárítóra,de ne legyen esküvő. Aztán túl lendültünk mindnyájan. Megviselt mindkettőnket az utolsó hét és a teendők sora :D


De köszönjük megvagyunk.


Feleslegesen hergeled magad.

2016. márc. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2016. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!