Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem szeretnénk semmiféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnénk semmiféle nászajándékot kapni, hogyan lehetne ezt szépen megfogalmazni?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz az esküvőnk, nemsokára kiküldjük a meghívókat, de a hagyományoktól eltérően nem szeretnénk sem pénzt sem pedig tárgyakat ajándékba kapni. Bár bőven lenne mire költenünk, szeretnénk, ha ez a nap egyáltalán nem a pénzről szólna és hát a rokonságban, barátok között is van, akit nem vet fel a pénz, rossz érzés lenne, ha valaki, aki számunkra fontos, emiatt nem jönne el. Van ötletetek, ezt hogyan lehetne szépen és egyértelműen elmondani vagy esetleg a meghívóra ráírni?
2016. máj. 15. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Egyik nagyon jó barátom mesélte, hogy amikor a borítékokat bontották fel a saját esküvőjük után, volt nem egy, és nem kettő olyan boríték, amiben egy fitying sem volt. Így is meg lehet oldani, bár elég alpári.
2016. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Vannak jó versikék a neten direkt erre ..
2016. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

„ Nem szeretnénk semmiféle nászajándékot kapni”


„ Hamarosan lesz az esküvőnk, nemsokára kiküldjük a meghívókat, de a hagyományoktól eltérően nem szeretnénk sem pénzt sem pedig tárgyakat ajándékba kapni.”


„ szeretnénk, ha ez a nap egyáltalán nem a pénzről szólna ”


én értem, amit leírsz itt, magyarázat is van, minden. esetleg a mit nem szeretnél mellé még a mit szeretnél, hofy miről szóljont is beleírhatod :)

ha valaki nem érti az az ő hibája. akkor fogadd el az ajándékát, és szard le, azt cső.

2016. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mivel nem szeretnénk ha az esküvőnk anyagi terhet róna rátok, kérünk benneteket, hogy a borítékokat és egyéb ajándékokat otthon hagyjátok!"
2016. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak mondjàtok meg hogy nem szeretnètek. Mi is megtettük. Sajnos voltak párab akiknek nem sikerült felfogni. Az kellemetlen volt. De azért a többség megértette.
2016. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 3. válaszából ez a kettő sztem bőven lefedi a dolgot. Elegáns, ízléses, nem vmi cukiskodó gagyi vers.:


Hamarosan lesz az esküvőnk, nemsokára kiküldjük a meghívókat, de a hagyományoktól eltérően nem szeretnénk sem pénzt sem pedig tárgyakat ajándékba kapni.”


„ szeretnénk, ha ez a nap egyáltalán nem a pénzről szólna"


Ill. tetszés szerint a 2. ki is hagyható, vagy hozzáteszitek, hogy elég nagy ajándék nektek az, hogy a jelenlétükkel bearanyozzák az estéteket.


És ezt a meghívó mellé egy külön levélben illene sztem leírni, akivel meg személyesen vagy telefonon beszéltek, azoknál:

- a nagyja úgy is ré fog kérdezni, hogy mit kértek, akkor ezt válaszoljátok

- ha nem kérdez rá, akkor a végén, elköszönés előtt

2016. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ezt a kérdésben már meg is fogalmaztad. Annyi kiegészítés, vagy javaslat még van részemről, hogy semmiképp se TILTÓ legyen a végső megfogalmazás. Például ha engem olyan hívna meg, akit annak idején én is meghívtam az enyémre és kaptam is tőle borítékot és most úgy hívna meg, hogy megtiltja nekem az ajándékozást, akkor én megalázva érezném magam, hiszen én kaptam tőle és a tiltással azt éreztetné velem, hogy "hozzám képest ő megteheti, hogy senkitől nem fogad el ajándékot". Persze, ha milliomos vagy, akkor érthető, hogy köszönöd, de nem kérsz. A lényeg, hogy azért lehetőséget hagyd meg azoknak, akik ha másért nem is, de viszonzásként szeretnének megajándékozni benneteket!
2016. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-essel értek egyet, viszont az is biztos, hogy lesznek olyanok akik venni fognak ajándékot. Szerintem azokat az ajándékokat jótékony célokra fordítsátok, biztos örülni fognak nekik valahol.
2016. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!