Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Baráti házaspárnak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti házaspárnak milyen nászajándékot vegyünk? Úgy döntöttünk, csak a szertartásra megyünk el.

Figyelt kérdés

Közeli, jó barátnőm házasodik.

Szeretnék valami olyat, ami megmarad, ami emlék, 10-20 év múlva is meglesz.

Akit megkérdezek, mind azt mondja, csak pénzt szokott adni.

Nekem ez olyan személytelen.


2015. szept. 14. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fagylaltgép?
2015. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen szep disztal vagy igenyea faliora esetleg?

De a befuto ha nagyon Jo baratnod akkor kek kenyerpirito :D mindenkinek Kell egy kek kenyerpirito!

18/L

2015. szept. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én valami maradandóba tennék néhány tízezrest. Kémcsőbe, róluk készült nagy textilkép hátuljára, ilyesmi. Csak maradandóban szerintem ma már nem illik gondolkodni. Mondjuk ha csak a szertartásra mentek, akkor másabb a szitu.
2015. szept. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen sokan kaptak pénzt és fazékszettet és hasonlókat. Ma már mindenkinek inkább a pénz kell, de ha nem köti utólag lehet, hogy jobban örül valami személyesnek. Mi lenne ha a pénzt ami rájuk szánnál ketté osztanád és az egyikből vennél valami maradandót a másik része pedig legyen pénz.
2015. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Snassz dolognak tűnik, de nekünk például nagyon jól jött a fényképalbum, amit a barátoktól kaptunk.
2015. szept. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!