Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor és hogy érdemes hajat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogy érdemes hajat vágatni esküvő előtt (nem közvetlenül), hogy a nagy napon a lehető leghosszabb legyen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a végéből kell bizonyos időközönként de ne túl sokat. Az a tuti ha a fodrászt kérdezed. Nekem csak akkor vágott egy picit ha úgy látta ráfér, és szépen megnőtt, pedig egyszer levágattam vállig érőre aztán kezdhettem újra növeszteni.
2016. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3-4 havonta fel kell frissíteni egy kicsit. Ez az általános. A fodrászom nagyon szépen rendbe tette a hajamat, 4 hónappal később mentem hozzá színeztetni és vágatni picit, de utóbbira nem volt szükség, mert azt mondta még mindig nagyon szép és szinte semmit nem sérült a 4 hónap alatt.

Tehát attól is függ, hogy mennyire vigyázol rá, de azért általánosan elmondható, hogy 3-4 havonta kell igazítani a hajat és akkor ne törik vissza az a rész, aminek nagyon nem kellene visszatörnie.

2016. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ettől függ igazából.

Én évi egyszer vágatok és nagyon gyorsan nő a hajam. Most Derékig erőről vágattam váll fölé erőre és tuti, hogy jövő nyáron már mell alá fog érni.

Van akinek lassabban nő van akinek gyorsabban. Nem tudod befolyásolni.

2016. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!