Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerű fehér ruhában esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű fehér ruhában esküvő ciki?

Figyelt kérdés

Októberben lesz az esküvőnk, csak szűk körű, csak a legközelebbi rokonok lesznek ott, saccper kb 20-25 fő.

Nekem a hagyományos, hosszú, abroncson menyasszonyi ruhák nem jönnek be, olyan sohasem vennék fel.

Rövidet viszont nem nagyon találtam eddig normális árban, mivel egy ilyen kis esküvő miatt, egy egyszerű éttermi vacsora miatt nem akarok 80-100 ezres ruhát venni.

Pár napja találtam egy egyszerű szabású fehér ruhát az egyik plázában, amit nem tudtam otthagyni, nekem nagyon tetszik, és úgy gondoltam, hogy ez megfelelő lenne, de kicsit bizonytalan vagyok, nem e rossz választás-e.

A ruha kb ilyen, 90%-ra így néz ki, csak az ujja nem csipkés:


[link]


2016. aug. 28. 00:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem szuper, egy csinos frizura valami apróság még a hajadba és te leszel a nap hercegnője ;-)
2016. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!