Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tetszik a ruha, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a ruha, csak magamon. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam ruhát próbálni, novemberben lesz a lagzi. Tudom, sokak ezt várják nagyon, de én húztam-halasztottam, ameddig csak tudtam.

Felpróbáltam vagy 20-30 ruhát, azt hittem, soha nem lesz meg az igazi. Viszont végül sikerülr találni egyet, amiben nagyon jól éreztem magam és nagyon tetszett is magamon.

Viszont hazajöttem és megnéztem neten a ruhát, totál elbizonytalanodtam. Nagyon nem az én stílusom, eszembe nem jutott volna felpróbálni kép alapján.

Viszont csinált rólam fotót a tesóm, úgy mg még mindig nagyon tetszik. Létezik, hogy ennyire máshogy áll rajtam, mint a modellen? A modellen tök "merev" ruha, rajtam meg olyan bohókás. Pont, amilyet szerettem volna.


2016. szept. 21. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze:) - Lányom szalagavatós ruhája egy deszka modellre volt feladva, a szalonvezető elő se vette mert az egy 38-as ruha.... De ragaszkodtam, mert lányom dereka 36-méret mellben meg 40-es. ..-felpróbálva egy nádszál derekú szupercsinos tündérként festett a ruhában, úgy, hogy a fotó nem mérvadó'! Sok boldogságot!
2016. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik ez a ruha, de ha te jól érezted magad benne, akkor az a fontos!
2016. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert ez egy műteremben műfénynél megkomponált fotó, egy kifacsart pózban álló, erőteljesen photoshoppolt modellel. Hálistennek a valóélet nem ilyen! :)
2016. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettek, visszamentem és lefoglaltam a ruhát! :))
2016. szept. 21. 19:18
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad lesz nem a modellen.

Szôval ne aggódj!:)

2016. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!