Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Személyesen vagy postán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen vagy postán elküldve célszerű/illik a meghívót átadni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 11:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy aki helyben lakik, ahhoz egyértelműen személyesen megyünk ki, de van 2 olyan rokon akik kb. 30 km-re, a másik pedig 150 km-re lakik. Ide kényelmesebb, egyszerűbb postázni. Persze előtt telefonon egyeztetnénk. Tudom sokan a személyes átadást díjazzák, de a mai "fejlett,rohanó" világban talán ez se akkora probléma.
2016. okt. 21. 11:35
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Mi postán kaptunk meghívót, és nem éreztem azt, hogy gond lenne, hogy nem személyesen utaztak ide, hogy átadják. Igazából ez fel sem merült, amíg nem láttam a kérdésed. :)
2016. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Vonzáskörzetben, x km - ig személyesen szokták! A többit postán! :) nincs ezzel baj. Evidens, hogy nem fogod az összes meghívottat bejárni, főként, ha x .. xx km - ekre laknak.
2016. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
Hát szerintem a 150 km-re lévő rokon még pont belefér a személyes kategóriába, nincs az olyan messze.
2016. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem elég postán, de ha felhívod előtte személyesen, akkor az még jobb. Én nem sértődnék meg, hogy nem személyesen kapom.
2016. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem várom el senkitől, hogy személyesen adja oda a meghívót, fel sem merülne bennem. Viszont amikor legjobb barátnőm átjött hozzám ezért, egyrészt meglepődtem, másrészt meghatódtam.
2016. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
42%
Személyesen illik.
2016. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
A megyén belül, személyesen adtuk át, de négyszáz kilométereket mi sem autóztunk a meghívóval csak, hogy személyesen adjuk át. Aki ezen megsértődik annak úgy is kell.
2016. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%
Hát azért aki 30 km-re lakik annak illene elvinni, főleg hogy nem olyan sok emberről van szó, de ahogy gondoljátok.
2016. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
de a mai fejlett rohanó világban nem sértődsz meg ha csak utólag nézik meg videóról az esküvőt, akik 150 km-re lanak? :)
2016. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!