Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Személyesen vagy postán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen vagy postán elküldve célszerű/illik a meghívót átadni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 11:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én se értem, minek meghívni őket.

Mi is inákbb barátokat hívtunk, akikkel legalább havi szinten kapcsolatban vagyunk. A párom még az unokatesóit sem hívta, hiszen 10 éve látták egymást utoljára. Ha eddig nem voltak kíváncsiak egymmásra, az esküvőre minek meghívni? Úgyis csak nyűg lenne nekik.

2016. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Sajnos a barátai kör elég szűk, haveri kor pedig szintén elhanyagolt, de köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. okt. 25. 20:12
 23/25 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne hívhatná meg a "régi" rokonokat, ismerősöket? Szerintem mindenki éli a maga kis életét, nincs idejük egymásra, vagy annyira nem szeretnék egymásra szánni a kis szabadidejüket, de egy esküvőnek pont az IS a lényege, hogy összegyűlnek a régi rokonok, ismerősök, és újra jót mulatnak együtt.
2016. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%

Ja és a kérdésre:

Szerintem nyugodtan postázhatod nekik a meghívót, de a közeliekhez tényleg illik elmenni.

2016. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Akkor lehet engem fikázni: nekem van olyan rokonom, akit facebookon hívtam meg 😀 És van olyan, akit meg se hívok. Van, akit tekefonon, van, akivel most karácsonykor fogok találkozni és meghívni. De a meghívók még nincsenek kész. Lehet, hogy nem is lesznek....
2016. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!