Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Személyesen vagy postán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyesen vagy postán elküldve célszerű/illik a meghívót átadni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 21. 11:32
1 2 3
 11/25 Titusztitusz ***** válasza:
34%
Amennyiben lehetséges,inkább személyesen...
2016. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%

A mi meghívottjaink 200 és 400 km-re laknak. Karácsonykor és húsvétkor megyünk mindkét helyre vacsira, és közben szánunk arra néhány órát, hogy beugorjunk a legtöbb helyre, és személyesen adjuk át a meghívókat. Szerintem illik személyesen átadni. Igaz nálunk annyiban rendhagyó a helyzet, hogy a szűk családi kört hívjuk, akikkel szoros kapcsolatban vagyunk.


Amúgy ez a 30 km elég bizarrul hangzik számomra, konkrétan én ennyit ingázom naponta a munkába, nem egy legyőzhetetlen távolság...

2016. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%
Azért hónapok alatt egyszer csak találkozol velük. Ha meg nem, akkkr szerintem felesleges az esküvőre meghívni őket... A 30 km meg nem távolság a mai rohanó világban már ne is haragudj... Ha ennyit nem érdemel a meghívott fél, akkor nem hiszem, hogy fontosnak érzitek, hogy ott legyenek. A 150 km már más, de a fontos embereknek mi elvittük olyan messzire is. Annak nem vittük el, akiknél nem akartuk, hogy eljöjjenek (csak szokásból lettek meghívva, ennyi kérése volt csak a szüleimnek).
2016. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
22%

Mi személyesen vittük el, a 300 km-re lakókhoz is. Belefért az időbe, pedig mi 3 hónap alatt szerveztük meg a lagzit.

Azért nem ez gyorslagzi a jellemző, hanem az, hogy 9-12 hónappal korábban elkezdik szervezni, akkor meg csak jártok már arra. Ha meg nem, tényleg felesleges meghívni őket.

2016. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
53%
Én nem problémáztam ilyesmin. Postán küldtük a távolabb élőknek. Továbbá én sem várnám el, hogy bárki ideutazzon hozzánk csak azért, hogy a meghívót átadja.
2016. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem se ezen múlik a dolog, én se haragudnék meg ezen.
2016. okt. 24. 07:39
 17/25 anonim ***** válasza:
De a szervezés alatt egyszer sem találkoztok velük? Hónapokig nem látjátok egymást, pedig csak 30 km választ el, de az esküvőn szeretnétek látni őket? Ez több mint furcsa...
2016. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Na most kapaszkodj meg ! :) Nemhogy hónapok,de legtöbbjét évek óta nem láttam, nem beszéltem vele. Nem tartom különösebben a kapcsolatot egyik rokonnal se. De attól még hozzátartozóim. Nem vagyok az az idilli család, ami a filmekben van.
2016. okt. 25. 09:18
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor minek hívod meg? De most komolyan...
2016. okt. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Miért ne hívnám meg? Ha temetésre minden rokon el tud jönni, talán az esküvőre is. Ez egy fontos dolog minden ember életében.
2016. okt. 25. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!