Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan, akik előbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akik előbb kezdték tervezgetni az esküvőt, mint hogy megtörtént volna a lánykérés?

Figyelt kérdés

Beszélgetni, számolgatni, tervezni mi hogy legyen majd és mikor, mennyiért stb.

Miért alakult így? Nem volt furcsa érzés?



2017. jan. 19. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Konkrétan nem tervezgettünk semmit, csak számoltunk, hogy tiszta felesleges és elpocsékolt pénz lenne.
2017. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk nem volt lánykérés de beszélünk rola ha összejön a pénz a lagzira megesküdünk.. Előtte valamikor biztos megkér együtt élünk közös gyereket tervezünk. Nem tudom mi tarthatja vissza.
2017. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is így van. Gyerek is tervben van, de olyan furcsa nekem, hogy még nem kért meg. Nem félek, hogy nem fog, csak jobb lett volna fordított sorrendben.
2017. jan. 19. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Kérd meg őt te.
2017. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jelen!


Mondjuk, nem annyira konkrétan, csak beszéltük, hogy jó lenne majd itt-ott tartani, akarunk-e templomit vagy sem, milyen torta legyen, zene-tánc ilyesmiről, tehát csak így nagy vonalakban beszéltünk róla. Amiről ő nem tud (sejti, de tudni biztosan nem tudja), az az, hogy én bőőőőven a lánykérés előtt már ruhákat nézegettem, frizurákat, gyűrűket, ajánlatokat kértem helyekről, stb, szóval nekem már volt kész tervem az egészre, mire végül tényleg megkérte a kezem.


Nem volt furcsa. Nekünk valóban sok pénzbe került, és tudtuk is előre, hogy ha csináljuk, akkor azt bizony rendesen fogjuk, szóval jó előre megbeszéltük, hogy melyikünknek mik az elképzelései, vágyai, mikről kell lemondani, mert irreális, és mi az, ami még belefér. Ha már ennyit elköltünk, tudjuk előre, mire költjük :D Na meg ugye, az sem baj, ha letisztázzuk, hogy mindketten nagy hepparéjt akarunk, vagy egyikünk jobban örülne egy kis visszafogott családias eseménynek, vagy netalán egy külföldi, világtól elmenekülős, romantikus esküvőnek.

2017. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi beszéltünk már ilyesmiről, és elég hamar lefixáltuk, mit szeretnénk. Nem vágyunk nagy lagzira, csak egy két tanus esküvőre, utána csaladi vacsora egy étteremben, plusz egy kreatív esküvői fotósorozatra.

Ha rajta múlna már a kezemet is megkérte volna, csak én vagyok ilyen földhöz ragadt, hogy várnék még ezzel. De már megbeszéltük, milyen házat/lakást szeretnénk, mennyit kéne keresnünk hozzá, és haladunk is efelé. Sőt, már arról is beszéltünk, hogy milyen nevet adnánk ha fiú, és milyet, ha lány lenne az első gyerekünk.

Nekem nem furcsa, elvégre jó tudni, hogy egyezik-e a jövőképünk, és álmodozni is szeretünk a leendő közös életünkről. Persze, semmit nem vésünk kőbe, rugalmasak vagyunk, ha esetleg valami másképp alakulna.

2017. jan. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még nem kérték meg a kezem, de már 7 éve férjnél vagyok.

Mi lenne ebben fura? Hogy a házasság közös döntés volt?

2017. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már ennyire konkrétan beszélnek róla akkor nincs lánykérés, arra szerintem hiába vársz, minek? Lánykérés akkor van, ha mindketten úgy érzik de még nincs semmi konkrét és a pasi megkéri a csajt. Ha már megbeszéltük mikor lesz, vagy hol, vagy kit hívunk meg akkor már nem igen hiszem hogy fel teszi a kérdést.
2017. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt lánykérés :(

Sokat beszélgettünk az esküvőről,babának már ma este nekiállna.

Idén esküszünk.

A tervezgetés része nem volt fura, hanem izgalmas. Bár a leánykérés elmaradását szerintem örökre sajnálni fogom:(

2017. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!