Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol lehet élő fehér lepkét venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet élő fehér lepkét venni?

Figyelt kérdés
Esküvői meghivóhoz szeretném.
2017. jan. 20. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Es mit csinal szegeny lepke a meghivoval? Korberepuli? Vagy hogyan kellene ezt elkepzelni? :D.
2017. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
És ezt hogyan gondoltad kivitelezni? Amúgy szerintem sehol.
2017. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

egy dobozt szeretnék meghivónak amit ha kinyitnak egy lepke szállna ki belol.

Nyilván nem lenne a lepke sokáig a dobozban és utánna elszállhatna, nem kinozni szeretném szegényt.

Felhivom az állatkereskedéseket hűátha tudnak segiteni persze ha nem akkor nem vágom magam foldhoz csak egy otlet volt

2017. jan. 20. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
A fele megdöglene, szerintem felejtsd el. Amúgy minek árulnának bárhol is lepkét? Egyik háziállat sem táplálkozik lepkével, háziállatként meg nem szokás tartani, vagy aki akar, az általában magának fogdossa őket össze.
2017. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt inkabb felejtsd el. Kevesen orulnenek, ha a meghivo nyitas utan lepkevadaszatba kene kezdeniuk a nappaliban. Arrol nem is beszelve, hogy szerencsetlen ketszer meghal mar a dobozban, vagy ha nem akkor osszefogdossak a szarnyat elkapas kozben es ugy rakjak ki a -10 fokba. Inkabb ne kinozd oket.
2017. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

a meghivokat májusba visszuk el mindenkinek akkor nem gondolnám, hogy barmi baja lenne kint.

De igaz ossze vissza kéne fogdosni.

Majd kitalálok valami mást

2017. jan. 20. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A lepke szárnyairól könnyen leverődne a por olyan kis helyen, biztosan elpusztulna. Vagy előbb megfulladna. Vagy hova raknák télen? Kintre? Akkor is elpusztulna.

Arról nem beszélve, hogy én pl rettegek a lepkéktől, nem igazán díjaznám, ha a képembe repülne egy a meghívóból, utána meg a lakásban randalírozna. Lehet a meghívottjaid között is van hasonló (rólam se tudja senki)

2017. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem örülnék ilyennek, nő létemre undorodom a lepkéktől. :D
2017. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Májusban nincs lepke, nyár végén és kora ősszel van belőlük nagyon sok.

Kicsit elborult ötlet, nekem ez a "kínomban már nem tudom mivel flancoljak".

Hobbi boltokban kapható műlepke, ha kinyitják, akkor rugóról kipattan.


Egyébként rossz ómen. A pillangó a könnyű lányok és a futó kapcsolatok jelképe. Nem való esküvőhöz.

2017. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
hűha :D na ilyet se hallottam még. Akkor már több értelme lenne galambröptetés helyett a lepke. De ezt nem is tudom hogy gondoltad :D mindig megfogsz egyet és be a dobozba amit a rokonok majd gyorsan kinyitnak?
2017. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!