Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy értessem meg vele,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele,hogy többet érdemel?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnomrol van szó,sajnos ugyanolyan rossz kapcsolatban van mint anno én.Csak én kiléptem belőle(volt bántalmazás is)A férje néha úgy beszél vele mint egy cseleddel,ma náluk voltam,a barátnőm nekiallt ebédet csinálni a grillen.Kozben a kislányával játszottam,hogy tudja végezni a dolgát.A férje valamit szerelt a műhelyben ,elorejott és undorító stílusban beszólt "K@rvajo ,hogy már sütöd a húst,ehetem fagyosan......szólhattal volna ,hogy sütni akarod ..A barátnőm közölte vele,hogy még altatni kell a kislányt ,és utána már nagyon sok időre lenne,meg.Persze a férje se sütni se főzni,se a gyereket altatni nem képes.Nem is értettem miért van felháborodva,hiszen 12 óra volt már..Aztán kiderült,hogy a férje meg ivott volna pár sort,mert ha eszik akkor nem bír enni...Na én erre nagyon beragtam,és mondtam a barátnőmnek ,hogy mikor veszi már észre ,hogy cselednek néző ez az ember?!Hiszen sürgette volna akár O is azt a húst,vagy ne a sor legyen az első hanem az ebéd ..Nem az első eset már,hogy fultanuja vagyok voltam hasonló dolgoknak ,és a barátnőm is panaszkodik eleget ..Beszéltünk sokat,de nem mer lépni...azt mondja ilyen,de nem midnig,van amikor még egesznap szeretgeti ...közben én meg azt látom,hogy a barátnőm aki életvidám volt ,mostanra egy lestrapalt nő,mindig szomorú az arca.Igy segítenek neki,de ha nem hagyja hogyan?!

2022. júl. 10. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőd meghozta a döntést és hozzáment ehhez az emberhez, mi több, gyereket is vállalt vele. Bármennyire is zavar ez téged, a házasságuk csak kettejükre tartozik és amíg ő nem érzi úgy, hogy ki akar ebből lépni, addig neked sincs sok beleszólásod, sőt, nem is igazán tartom jó ötletnek beleavatkozni. Lehet, hogy azt hiszed, mindent látsz, de nem élsz velük, nem tudhatod, hogy pontosan mit érez, gondol. Nem kell mindenkit megmenteni, nem kell mások helyett dönteni.
2022. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Szállj be harmadiknak hozzájuk.
2022. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nincs vele dolgod, ez az ő élete!

A legrosszabb az, ha még jó szándékkal is, de kéretlenül basztatod ezzel. Akkor adj tanácsot, ha kéri, és erősítsd meg, hogy nem jó, ha panaszkodik. Ha nem lép, akkor neki ez még nem éri el az ingerküszöbét ahhoz, hogy változtasson.

2022. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Megmondanám neki hogy nekem többet ne panaszkodjon a férjére. Ha nem akar elválni tőle akkor nem akarom hallani a panaszát. Tudod van az a mondás hogy ha nem változtat akkor még nem fáj eléggé. Szenvedjen akkor ha neki ez jó. Sajnos voltam eleget lelki szemetes. Feszt csak a panasz de változtatni kilépni belőle senki nem akart. Azóta nem vagyok hajlandó senki szemetese lenni.
2022. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ő maga nem jut el odáig, hogy neki ez az élet nem felel meg, addig inkább ne bujtogasd. Ha panaszkodik, mondd el objektíven a véleményed, de szerintem ne bíztasd változásra, mert aztán ő fog neked támadni, hogy tönkre akarod tenni a házasságát, pedig nekik pici gyerekük van...
2022. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az élet addig tanít egy-egy leckére míg meg nem tanulod. Majd ha már eléggé zavarja elválik. Addig nem a te dolgod. Ismerek egy párt... megcsalás, fenyegetés, zaklatás, szakítás...és ismét együtt vannak. Gondolom majd megy a pislogás mikor ismét nem jön össze de én hiába látom..nem az én ügyem. Ha megtanulják a leckét megtanulják, ha nem, majd nekifutnak újra mással...vagy ki tudja ezek után lehet egymással :D
2022. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!