Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Úgy érzem, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem, már nem szeretem a férjem, de nem akarom tönkretenni a családunkat.

Figyelt kérdés
Nem történt semmi rossz, jól élünk, 3 gyerekkel, de valahogy elmúlt.

2023. márc. 5. 07:53
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
93%

Mivel változtatni nem akarsz semmin, akkor élsz így tovább. Közben megtanulod, hogy az élet nem a folyamatos lángolásról szól.

A gyt-t meg azért keverte ide az a bizonyos válaszoló, mert a pasik többségének ez az egyik legnagyobb félelme egy válás esetén, főleg ha a nő akar válni. De a bíróságot ez nem érdekelte eddig sem és ezután sem, hogy ki miatt bomlik fel a házasság. Gyt. szempontjából meg még annyira sem.

2023. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös, nem is értem, mi a kérdés. Válni nem akarsz, újra tinik nem lesztek, mi az, hogy mit tegyél?
2023. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
65%

Minek a kérdés, ha nem akarsz válni költözni?


Csak nem szeretnéd hogy közeledjen hozzád, azért írtad a kérdést?

2023. márc. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha kis személyes teret szeretnél és távolságtartást, akkor azt vele kell lebeszélned!
2023. márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

Nem tudom, talán csak azt vártam, hátha volt valaki így, és tanácsot ad...

Lehet e így élni tovább , akár megöregedni?

2023. márc. 5. 09:03
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Párterápia nem segíthetne?


Gondolkodtál már rajta mikor és hogy romlott meg a kapcsolatotok? Mi az, ami hiányzik? Beszéltetek erről a férjeddel? Ő hogy érez?


Nincs is meg már benned/bennetek a vágy, hogy ezt helyrehozzátok?

2023. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Sokan élnek, éltek így életük végéig. Akik valóban nem akartak így maradni, azok elváltak. Aztán vagy találtak olyat, akivel jobb volt, vagy kapcsolatokban tengődtek folyamatosan, vagy végleg egyedül maradtak.
2023. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

Ő nem így érez. Nem is gondolja , hogy nálam esetleg más a helyzet.

Én sem tudom, hogy esetleg csak átmeneti amit érzek, vagy így is marad. Ő azt mondja mindig , hogy ugyanúgy szeret mint régen.

2023. márc. 5. 09:11
 19/49 anonim ***** válasza:

Akkor van baj ha zavar a közeledése!

Ha szexelni akar és te meg belemész muszájból vagy ilyesmi.

2023. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is gondolja, akkor ezek szerint ő ebből semmit nem is vesz észre és nem is kommunikálod ezt felé.


Miért nem beszélsz vele erről, hogy valami hiányzik? Esetleg gyerekek nélkül minőségi időt(randi, sok beszélgetés,intimitás, egymásra figyelve, stb.) tudnátok együtt tölteni, nem segítene?

2023. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!