Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Úgy érzem, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem, már nem szeretem a férjem, de nem akarom tönkretenni a családunkat.

Figyelt kérdés
Nem történt semmi rossz, jól élünk, 3 gyerekkel, de valahogy elmúlt.

2023. márc. 5. 07:53
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

Nem változott külsőleg sem, és a személyisége meg talán pozitív irányba is változott.

Igen, ez a gond, hogy még magam sem tudom mi a magyarázat.

2023. márc. 5. 09:36
 32/49 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szépen lassan egyre kevesebb és kevesebb szex volt míg ezt érezted ? Hogy egyszerűen kihűlt?
2023. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

Nem volt kevesebb szex.

Most is van, persze úgy, hogy Ő kezdeményez..

2023. márc. 5. 10:34
 34/49 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kezdj el ismerkedni másokkal
2023. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom a férjed. Olyan nincs hogy a szerelem elmúlik. Eszerint a te szerelmed soha nem is létezett, nem volt őszinte. Ha tiszteled őt valamennyire is legalább emberként, akkor leülsz vele és elmondod neki, hogy nem szereted, le kellene zárni a dolgot. Ez már nem házasság így, neki is megalázó olyan kapcsolatban élni ahol csak megtűrik, de nem szeretik. Csak az idejét rabolod. Még találhatna olyan nőt aki szívből szereti. Ja és ne nézd hülyének a gyerekeket, ne használd őket kifogásként. A gyerekek is megérzik, hogy nem olyan a családi egység mint volt.
2023. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Azért nem hiszem, hogy 20+ év semmi volt,meg nem volt őszinte, ez így nem igaz.

Nem tudom mi ez amit érzek, de már ezt írtam is .

Azt sem tudom, hogy átmeneti e.

Mivel nem az van , hogy mást meg kivánnék, ezert nem is értem az egészet

2023. márc. 5. 14:29
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudod, akkor ki tudja?
2023. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
36. Mit éreznél, ha elhagyna, vagy ha màsik nővel látnád együtt a férjed? Ha őszintén magadba nézel, és úgy gondolod fájna ez, akkor talán még vannak érzéseid, csak nagyon ráérsz, unatkozol, unalmas az életed, vagy valami ilyesmi..., és el kellene foglalnod magad, + közös programok a pároddal. Ha igaz, hogy valaha szeretted, annak csak volt valami oka, és azért szeretted amilyen ember, és az ilyesmi nem múlik el, főleg úgy, hogy azt írod nem változott negatív irányba.
2023. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Talán az évek, a mindennapi mókuskerék.

Nyaranta egyszer elmentünk nyaralni, és egész évben szinte ennyi.

Lehet ez most így jön ki rajtam.

2023. márc. 5. 15:02
 40/49 anonim ***** válasza:
25%
Nem feltétlenül a férjednek és magadnak kell köszönnöd hogy ennyi kikapcsolódásra futotta egy magyar családnak! Valakik sokat tettek azért hogy az életszínvonalunk magyar emberként lent maradjon!
2023. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!