Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Úgy érzem, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem, már nem szeretem a férjem, de nem akarom tönkretenni a családunkat.

Figyelt kérdés
Nem történt semmi rossz, jól élünk, 3 gyerekkel, de valahogy elmúlt.

2023. márc. 5. 07:53
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván neked is többet kellett volna törekedni ha jobbat szerettél volna!
2023. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Megtehettük volna , csak Ő is dolgozott általában, a hétvége meg mindig elment a szokásos teendőkkel.

Így elmentek az évek, magunkra nem sok időt szántunk, mindig volt valami fontosabb.

2023. márc. 5. 15:09
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

De soha nincs késő változtatni.

A leírásod alapján nagyon te sem tudod, hogy ki vagy és mit is akarsz.


Nem lehet, hogy kiégtél, esetleg életközépi válságod van?

2023. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van , nem tudom mit akarok, meg lehet már azt sem ki vagyok..


Olyan zűrzavar van a fejemben, hogy tényleg nem tudok semmit.

2023. márc. 5. 16:03
 45/49 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Elsôsorban a gyerekekre kell gondolnod, és jòl tudod, hogy a gyereknek Csalàdra van szûksége. Ha nincs semmi komoly baj, akkor nem szabad felrùgni a Csalàd egységét!
2023. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

45. A gyerekeknek boldog szülőkre van szüksége. A kérdező baromira nem az, és ez a frusztráció eléggé kiütközik az embereken. A gyerekek is előbb utóbb megérzik. Nem kellene őket kifogásnak hasznàlni, sem mártírkodni, nem érdeke a gyerekeknek egy boldogtalan családanya. És nem hiszem el, hogy a pasi ebből semmit sem érzékel, hisz az asszony magára kényszeríti pl a szexet is. Vagyis a férje sem lehet boldog. Az ilyen kapcsolati minta a gyerekeknek is rossz példa.

De mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja, csak kár, hogy a gyerekek is ezt tanuljàk majd meg...hogy a szőnyeg alá kell söpörni a problémákat.

2023. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én megőrülnék, hogyha így kellene élnem.


Számomra az, amikor már nem kívánom őt, az utolsó szögek a kapcsolat koporsójába.

Nem vagyok szexmániás, de szerintem elengedhetetlenül fontos az érintés, a csók, az összebújás, etc. Anélkül két lakótárs vagytok.

2023. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

A gyerekek már nem olyan kicsik.

2 középiskolás, és a kicsi általános iskolás.

Szerintem, ahogy ismerem Őket , az jobban megviselné , ha külön válnánk, minthogy így maradunk.

2023. márc. 5. 21:34
 49/49 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, kérdező?
2023. okt. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!