Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Féltek attól, hogy nem fogtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltek attól, hogy nem fogtok tetszeni a férjeteknek idősebb korotokban? Hogyan dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés
Érdekes, sokáig nem foglalkoztatott az öregedés kérdése, sőt, értetlenül olvastam arról cikkeket, hogy egy nő ettől félne. Nálunk a családban jó példát láttam abból a szempontból, hogy egyrészt apám sosem nézett meg más nőket anyám mellett (legalábbis nem feltűnően vagy ha igen, soha nem előttünk, ezt nem tudom), illetve soha nem is merült fel témaként az, hogy ki hány éves, anyám sem aggódott soha a kora miatt, legalábbis a külsejét illetően. Ha volt is téma az öregedés, azt csakis olyan kontextusban hozták fel, hogy milyen hamar megnőttünk a testvéremmel, milyen sok ideje dolgoznak a munkahelyen stb. Az insta és stb hódításával azonban ledöbbenek, hogy ötvenes férfiak hogy csorgatják a nyálukat a fiatal nőkre (sokszor alig 18 évesekre)...de elég csak kimenni az utcára, ott is a fiatal nőket nézi meg minden férfi. És meg is értem, hiszen mindenki a szépet fogja nézegetni, én is azt nézném... Elgondolkodtam, mi lesz, ha húsz évet leélek a férjemmel, aztán lecserél egy fiatalabbra. Hogyan lehet feldolgozni az öregedést és azt, hogy hirtelen kiesel abból, hogy kívánatos legyél, mint a hamvas fiatalok?
febr. 2. 11:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted a férjed nem fog oregedni?
febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Az öregedés természetes folyamat. Ha elhagy fiatal pipiért akkor elhagy. Ilyen az élet. De nem tudhatod soha, hogy nem-e neked akadna valaki és válnál. Fölösleges ilyesmiken agyalni. Annál jobban öregszel minél jobban negatív gondolataid vannak amúgy. XD
febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
89%
52 éves vagyok, és a velem egykorú feleségem, akit szeretek, mindenki másnál kívánatosabbnak, és szexisebbnek látom. Nem lesz valaki attól vonzóbb, mert fiatalabb, én spec egyáltalán nem gondolom őket annak. Fiatalon persze sokan gondolják úgy, hogy akár egy negyvenéves is már öreg, ez hozzájuk képest így is van. Viszont az élet nem áll meg, és a saját korosztályát az ember normál esetben nem látja öregnek, lát köztük vonzó embereket, meg egy férfi/nő vonzereje sem a ránctalan arcon múlik, hanem az igényességen és a kisugárzáson. Amúgy meg biztosan észrevetted, hogy sok fiatal férfi kifejezetten az idősebb nőkhöz vonzódik, szóval a lecserélés történhet fordítva is, de a lecserélés, a kapuzárási pánik az személyiségfüggő. Így van ez a nyálcsorgatással is, ez sem életkorfüggő, aki ilyen, az már fiatalon is ilyen volt.
febr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
0%

"Szerinted a férjed nem fog oregedni?"

Ez csak félig válasz a kérdésre. Ő is öregedni fog és jó eséllyel egy ráncos vén tata lesz a fiatal nők szemében. Viszont attól, hogy valaki ráncos és öreg, még nem fog más ráncos és öreg embereket tetszetősnek találni.

febr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
14%

"apám sosem nézett meg más nőket anyám mellett (legalábbis nem feltűnően vagy ha igen, soha nem előttünk, ezt nem tudom)"

Szerintem tudod (legfeljebb csak nem akarod széttörni az apádról alkotott illúziót). Apád lehetett hűséges férj és odaadó apa, attól még férfiból volt, legfeljebb megtanult viselkedni.

febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy meg biztosan észrevetted, hogy sok fiatal férfi kifejezetten az idősebb nőkhöz vonzódik"

Itt a GYK-n nagyon divat hencegni, hogy mennyivel jobbak az idősebb nők, mint a finnyás fiatal csajok, a valóságban alig ismerek olyan fiatal férfit, aki komolyan számol idősebb nőkkel, és nem legfeljebb csak beéri velük "ló nincs, jó a szamár is" alapon. Az öregedés hanyatlás, míg a fiatalság erő, egészség, frissesség, s így mindig vonzó lesz - saját magának hazudik, aki erről nem hajlandó tudomást venni (akár férfi, akár nő).

febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
6-rossz társaságban mozogsz akkor.
febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
#7 Átlagosnak mondható baráti családi és ismerősi köröm van.
febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
12%

Félnek. Mivel a nők legfőbb értékük a külső.

A pasik azért kezdeményeznek náluk, mert jól néznek ki. Csakhogy a félelmük alaptalan, mivel mire ők elvesztik a szépségeket,a férjük is egy impotens vénember lesz, aki már nem kell a fiatal nőknek.

febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Az még egy elfogadható szitu, amikor mindketten megöregedtetek. De mi van, ha a másik sokkal lassabb ütemben öregszik, sokkal több benne az erő, sokkal aktívabb, külsőre is sokkal fiatalosabb, sokaknak vonzó, stb. Szerintem sokan ettől szorongnak igazán.
febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!