Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Féltek attól, hogy nem fogtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltek attól, hogy nem fogtok tetszeni a férjeteknek idősebb korotokban? Hogyan dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés
Érdekes, sokáig nem foglalkoztatott az öregedés kérdése, sőt, értetlenül olvastam arról cikkeket, hogy egy nő ettől félne. Nálunk a családban jó példát láttam abból a szempontból, hogy egyrészt apám sosem nézett meg más nőket anyám mellett (legalábbis nem feltűnően vagy ha igen, soha nem előttünk, ezt nem tudom), illetve soha nem is merült fel témaként az, hogy ki hány éves, anyám sem aggódott soha a kora miatt, legalábbis a külsejét illetően. Ha volt is téma az öregedés, azt csakis olyan kontextusban hozták fel, hogy milyen hamar megnőttünk a testvéremmel, milyen sok ideje dolgoznak a munkahelyen stb. Az insta és stb hódításával azonban ledöbbenek, hogy ötvenes férfiak hogy csorgatják a nyálukat a fiatal nőkre (sokszor alig 18 évesekre)...de elég csak kimenni az utcára, ott is a fiatal nőket nézi meg minden férfi. És meg is értem, hiszen mindenki a szépet fogja nézegetni, én is azt nézném... Elgondolkodtam, mi lesz, ha húsz évet leélek a férjemmel, aztán lecserél egy fiatalabbra. Hogyan lehet feldolgozni az öregedést és azt, hogy hirtelen kiesel abból, hogy kívánatos legyél, mint a hamvas fiatalok?
febr. 2. 11:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Soha nem féltem ettől. Egyszer a strandon szép fiatal lányok voltak mellettünk. Mutattam őket a férjemnek, hogy nézze meg, milyen szépek. Ő csak annyit mondott: nem jobbak, mint te, csak fiatalabbak.
febr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Az öregedésben nem az lesz a legrosszabb, hogy a férjed más nőket nézeget.
febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
#32 IGAZ!!!
febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Amennyi eszed van már jóval hamarabb félre fog kúrni! És hidd el, fele annyit sem fog várni azzal hogy lecseréljen!
febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Én attól félek, hogy nekem nem fog tetszeni a férjem
febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Korábban nálunk is volt pár kapuzárásis pasi akik leléptek a fiatallal...2 évre rá meg már kuncsorogták volna vissza magukat. Egy ideig szép es jó (de legfőképp MÁS!) aztán ott is ugyanúgy megjönnek a problémák. Egy huszonéves bulizni akar, az 50 éves pasi már kevésbé...
febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"Én attól félek, hogy nekem nem fog tetszeni a férjem"

Végre valaki ezt is le meri írni. Nem tudom, mit kell itt szépíteni a dolgokat: megöregszünk és megcsúnyulunk.

febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!