Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Féltek attól, hogy nem fogtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltek attól, hogy nem fogtok tetszeni a férjeteknek idősebb korotokban? Hogyan dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés
Érdekes, sokáig nem foglalkoztatott az öregedés kérdése, sőt, értetlenül olvastam arról cikkeket, hogy egy nő ettől félne. Nálunk a családban jó példát láttam abból a szempontból, hogy egyrészt apám sosem nézett meg más nőket anyám mellett (legalábbis nem feltűnően vagy ha igen, soha nem előttünk, ezt nem tudom), illetve soha nem is merült fel témaként az, hogy ki hány éves, anyám sem aggódott soha a kora miatt, legalábbis a külsejét illetően. Ha volt is téma az öregedés, azt csakis olyan kontextusban hozták fel, hogy milyen hamar megnőttünk a testvéremmel, milyen sok ideje dolgoznak a munkahelyen stb. Az insta és stb hódításával azonban ledöbbenek, hogy ötvenes férfiak hogy csorgatják a nyálukat a fiatal nőkre (sokszor alig 18 évesekre)...de elég csak kimenni az utcára, ott is a fiatal nőket nézi meg minden férfi. És meg is értem, hiszen mindenki a szépet fogja nézegetni, én is azt nézném... Elgondolkodtam, mi lesz, ha húsz évet leélek a férjemmel, aztán lecserél egy fiatalabbra. Hogyan lehet feldolgozni az öregedést és azt, hogy hirtelen kiesel abból, hogy kívánatos legyél, mint a hamvas fiatalok?
febr. 2. 11:57
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, fenntartásokkal kezeld a válaszokat, az öregedés az egyik legnehezebben feldolgozható dolog az életben, tömegek menekülnek előle illúziókba, hazugságokba, vernek el milliókat hogy elkerüljék, stb.
febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
#8-akkor már értem.
febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

#12 Szóval így, hogy engem átlagos emberek vesznek körül, már érted.

Ezzel lényegében beismerted, hogy az idős nőkhöz vonzódó fiatal férfi nem egy átlagos dolog.

febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
13-az én környezetemben korban magukhoz illő párral vannak együtt a férfiak. Egyik sem fut fiatal lányok után. Igen, szerintem is átlagon felüliek.
febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a ferjem 11 evvel idosebb nalam, akar en is lecserelhetem ot oregkoraban.

Az emberek oregszenek, senki nem nez ki ugy 70 evesen, mint 30 evesen. Nyilvan a kulonfele beavatkozasok, rancfelvarras, botox, plasztika stb valamit segithet, dehat az egyszeri embernek ez megfizethetetlen kategoria.

febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

"én környezetemben korban magukhoz illő párral vannak együtt a férfiak. Egyik sem fut fiatal lányok után. Igen, szerintem is átlagon felüliek."

Az én környezetemben is így van. Ezért nem passzol a képbe az, amit #3-as ír, hogy szerinte sok fiatal férfi idősebb nőkhöz vonzódik.

febr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódni lehet, mindenkinek van szeme. A nők is megnézik a fiatal, jóképű pasikat. Attól még nem ugrál ki mindenki a csaladjabol csak azért, mert van fiatalabb jelölt.
febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
#5 Természetesen tudom, hogy valószínűleg megnézett más nőket. A hangsúly azon lett volna, hogy egyrészt nem feltűnően, ha feltűnően nem előttünk. Tehát ezzel nem alázta meg anyámat és nem vette el az önbecsülését. Ezt azért emeltem ki, mert borzalmas látni, mikor idősebb férfiak úgy nézik az idős feleségük mellől a fiatal lányokat, mintha ott helyben le akarnák őket teperni. Ez kellemetlen a feleségnek, a fiatal lánynak és annak is, aki kívülről látja...
febr. 2. 13:11
 19/37 A kérdező kommentje:

És tudom, nézni szabad, de a valakire épp ránézni és megállapítani magadban, hogy csinos, meg a valósággal bámulni és utána nézni között van különbség, elég nagy...

Rettegek az öregedéstől és hogy eljön a nap, amikor soha többé nem néznek rám nőként.

febr. 2. 13:15
 20/37 anonim ***** válasza:
19-ennyit nézel ki a ferfjedbol? Akkor nem lehet valami jellemes ember. Miért félsz már most? Vannak jelek, hogy már nem vonzódik hozzád eléggé?
febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!