Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Féltek attól, hogy nem fogtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltek attól, hogy nem fogtok tetszeni a férjeteknek idősebb korotokban? Hogyan dolgozzátok fel?

Figyelt kérdés
Érdekes, sokáig nem foglalkoztatott az öregedés kérdése, sőt, értetlenül olvastam arról cikkeket, hogy egy nő ettől félne. Nálunk a családban jó példát láttam abból a szempontból, hogy egyrészt apám sosem nézett meg más nőket anyám mellett (legalábbis nem feltűnően vagy ha igen, soha nem előttünk, ezt nem tudom), illetve soha nem is merült fel témaként az, hogy ki hány éves, anyám sem aggódott soha a kora miatt, legalábbis a külsejét illetően. Ha volt is téma az öregedés, azt csakis olyan kontextusban hozták fel, hogy milyen hamar megnőttünk a testvéremmel, milyen sok ideje dolgoznak a munkahelyen stb. Az insta és stb hódításával azonban ledöbbenek, hogy ötvenes férfiak hogy csorgatják a nyálukat a fiatal nőkre (sokszor alig 18 évesekre)...de elég csak kimenni az utcára, ott is a fiatal nőket nézi meg minden férfi. És meg is értem, hiszen mindenki a szépet fogja nézegetni, én is azt nézném... Elgondolkodtam, mi lesz, ha húsz évet leélek a férjemmel, aztán lecserél egy fiatalabbra. Hogyan lehet feldolgozni az öregedést és azt, hogy hirtelen kiesel abból, hogy kívánatos legyél, mint a hamvas fiatalok?
febr. 2. 11:57
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Egyrészt semmi önbizalmam, pedig mindennap elmondja, hogy gyönyörű vagyok, másrészt a környezetemben mostanában megsokszorozódtak a válások, amiért a férfi lelépett egy fiatalabb nőért.
febr. 2. 13:23
 22/37 anonim ***** válasza:
Akkor az onbizalmadon dolgozz, mert az alacsony önbecsülésű nőket hagyják el.
febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Összetett a kérdés és a válaszok is szerintem:

-már tinikoromban szembesültem ismerős, elhagyott családos nők és férfiak korai halálával, és ösztönösen éreztem, hogy ez azért történt mert belepusztultak a bánatba, a csalódásba

-már tinikoromban szembesültem továbbá nős, gyerekes apák, sőt nagypapák próbálkozásával, szóval ez sem volt újdonság, hogy a többséget vonzza a fiatalság

Felnőttként pedig átestem a saját csalódásaimon, úgyhogy teljes lett a kép.

febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
84%

"Apád lehetett hűséges férj és odaadó apa, attól még férfiból volt, legfeljebb megtanult viselkedni."


Miért kell minden férfit lehúzni egy szint alá?

febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
53%
Ő is meg fog öregedni, én viszont undorodom a férfiaktól 45 felett úgyhogy vagy válás lesz belőle vagy megmondom neki hogy mehet akár kvázni de hozzam ne nyúljon tobbe
febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
De igen félek :( Az ageizmus nagyon hatott rám. 28 vagyok és rettegek attól is hogy 30 leszek mert az már öregasszony.
febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

"ha húsz évet leélek a férjemmel, aztán lecserél egy fiatalabbra. "


Persze, mert ö kell majd a fiatal csajoknak. 🤣😂😆

febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

"És meg is értem, hiszen mindenki a szépet fogja nézegetni, én is azt nézném..."


AKkor nézegesd a kisportolt, helyes arcú, dús hajú fiatal férfiakat. Van belőlük elég.

febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

"Miért kell minden férfit lehúzni egy szint alá?"

Régebben én is úgy hittem, hogy vannak férfiak, aki tényleg sosem találnak vonzónak senki más nőt a párjukon kívül. Idővel viszont rá kellett jönnöm, hogy az "agyilag is valóban monogám férfi", az csak egy idealizált elméleti kategória, a valóságban üreshalmaz.

febr. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

"Rettegek az öregedéstől és hogy eljön a nap, amikor soha többé nem néznek rám nőként."

Mi hasonlóképp rettegünk, hogy eljön a nap, amikor már nem fognak ránk férfiként nézni. Nekem nincsenek illúzióim, el fog jönni ez a nap. Amikor a farkam már akkor se fog állni, ha marokszám szedem befelé a bogyót. "Nyolcvanöt éves férfi", szokás írni a hírekben - egy f.szt, nyolcvanöt évesen nem férfi leszek, csak egy pelenkába rottyantó öreg bácsika, akinek még azért is hálát kell adnia, hogy egyáltalán még él. Meg fogunk öregedni és megöregedni szívás, ezt ugyanúgy fel kell dolgozni, mint azt, hogy egy nap véget ér az életünk.

febr. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!