Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Diszkrét iszogatással és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkrét iszogatással és prostizgatással a rossz házasság is egész tűrhető?

Figyelt kérdés
Régen is így csinálták, az öregek tudnak mesélni. Az asszony zsörtölését jól el lehetett viselni, ha esténként elmentél a kocsmába vagy néha kupiba. Ha meg elég diszkréten csináltad a társadalom szemében megőrizted a példás családfő képet. Win-win.

febr. 2. 22:09
1 2 3
 1/22 Kitana. ***** válasza:
100%
Ha rövid házasságot akarsz, akkor jó módszer.
febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéne benne maradni egy rossz házasságban?
febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére már túllépett a társadalom nagy része azon, hogy a társadalmi megítélés érdekében tönkretették az emberek az életüket
febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Három dolgot mondanék erre:


1. Bármilyen rossz is a házasság, ha mellette prostihoz jársz akkor te vagy a leggusztustalanabb pont az egészben.


2. Senki sem érdekel a mai világban már a társadalom. El lehet válni hogyha valami nem megy. Nem leszel a falu/város szégyene, maximum akkor hogyha kiderül, hogy mit csináltál úgy, hogy van feleséged.


3. Semmi esetre sem éri meg fentartani egy ilyen kapcsolatot, ha már ennyire "halott". Tehát ez nem egy Win-Win, hanem inkább egy Lose-Lose szituáció.

febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De a keresztény morál szerint nem oké a válás és ez a sok összevissza család is egy csomó problémát okoz a társadalomnak. A régi módszer legalább adott egyfajta stabilitást.
febr. 2. 22:21
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Keresztény morált említeni egy lapon az iszogatással meg prostizgatással? Nagy kakiban lehetsz ha már ilyen szinten próbálod megmagyarázni a dolgokat...😅
febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
De az ivást és a prostizást meg lehet gyónni és feloldották, a válás után nem. Ezenkívül anyagilag is jobb, ha egyben marad a házasság.
febr. 2. 22:57
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez az. Gyóntam, én ártatlan vagyok...! 😂😅
febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A trollkodást is meglehet gyónni?
febr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy régen mi volt, nem tudom, de igen sanszos, hogy kirak az asszony.
febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!