Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Diszkrét iszogatással és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diszkrét iszogatással és prostizgatással a rossz házasság is egész tűrhető?

Figyelt kérdés
Régen is így csinálták, az öregek tudnak mesélni. Az asszony zsörtölését jól el lehetett viselni, ha esténként elmentél a kocsmába vagy néha kupiba. Ha meg elég diszkréten csináltad a társadalom szemében megőrizted a példás családfő képet. Win-win.

febr. 2. 22:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Win-win? Inkább delulu.



Szóval mondjuk ki, bejárónõt akarsz, nem feleséget.


Mert ha a szex már nem, gondolom lelkileg se tuti a dolog mert aloholizálsz, akkor TE mit kapsz ebben a kapcsolatban?


Azt hogy kimos meg takarít rád? Te meg (jó esetben) eltartod?



Már nem azért de egy takararítónõvel jobban járnál apám.


És ez nem win-win, ez egy ketyegõ bomba, és nekem úgy tûnik te leszel leginkább meglepve ha berobban.


Pláne ha alkoholproblémád van, és a megcsalás is bizonyított, az asszony simán elviszi a házat, meg a fizud egy jó részét is mint gyerektartás.

febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rossz a házasságom, de valahogy a prostizástól teljesen kiráz a hideg. Rossz házasságban élő nőkkel irogattam, de azt is megbántam utólag és valszeg a szex összem sem jött volna. Biztos bennem van a hiba...


A piát nem vetném meg, de akkor meg azért is az asszony áldását kapnám...

febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!