Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt ilyen? Horkolás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyen? Horkolás miatt külön szobában aludtak. Aztán a külön szoba meg teljes elhidegülést is hozott? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

febr. 6. 06:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
86%
Füldugóban nem tudnál aludni? Abban lehet kevésbé lehetne hallani.
febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
92%

A párom szerint cuki hogy horkolok, és ő úgy alszik mellette mint a bunda az esetek 99%ban. Én tobbszor mondtam hogy megnézetem, de szerinte jó így.


Hát nem tudom... fuldugo?

febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%
A férjem nem bírja ahogy horkolok. Ezért füldugózik plussz párnákkal eltemeti a fejét. Csak az orra van kint.
febr. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
80%

Lehet külön aludni értelmesen is. Vannak együtt töltött idők, amikor csak egymásra figyeltek, aztán az alvásidő, amikor már külön alszik a pár.


Én is megőrülök a horkolástól, akkor inkább átvonulok a másik szobába, de amíg ébren vagyunk, addig összebújunk. Hál' Istennek férjem alkalmi horkoló, de pl öregapám meg a 2. felesége külön aludtak éppen emiatt.

febr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
47%
Évek óta külön alszunk. Próbáltunk együtt, de elvándorolt mellőlem. Nem horkolok. Szerinte szuszogok. Nem férj és felségként élünk így úgy érzem. Partnerek vagyunk. Megoldunk mindent. Ezt nem. Neki így jó. Elfogadom. Ha nem hát nem.
febr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
15- és azért szexuális életetek van, vagy arra is hatással volt? (Btw, ki nem szuszog? )
febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom horkol, de engem nem zavar. Alszok nyugodtan.

Szerintem ha külön alszotok attól még nem muszáj elhidegülni egymástól. Összebújni lehet alvás előtt.

febr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
23%
Én nem tudnék külön menni. Mármint este szexelünk aztán lelépek aludni és átmegyek a másik szobába egyből? Ez azért így elég fura nem? Ugyanis szex után mindig beálmosodok és 2 percen belül már alszok is...
febr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
59%
Furcsa olvasni, hogy sokan mekkora ügyet csinálnak ebből. Egy hasonló kérdésnél csomóan írták, hogy vagy külön ágyon alszanak, mert a másik állandóan mocorog éjszaka, vagy másik szobában, mert horkol. És nem okozott ez semmi problémát náluk, ugyanúgy szeretik egymást, nyugodtan alszanak, ha pedig megkívánják egymást az éjszaka közepén, simán átmennek a másikhoz. Szerintem sem ezen múlik, hogy a házastársak boldogak-e együtt. Én magam is állandóan "vándorlok" éjszaka az ágyamban - kizártnak gondolom, hogy valaki tudna mellettem nyugodtan aludni.
febr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
62%
16# ; szexuális élet ritka. Meg kell beszélni előlre ami vagy összejön vagy nem. Sok-sok hónap marad ki.
febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!