Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt ilyen? Horkolás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyen? Horkolás miatt külön szobában aludtak. Aztán a külön szoba meg teljes elhidegülést is hozott? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

febr. 6. 06:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

#18:


Szerintem ezerszer furcsább azért külön aludni, hogy valaki szuszog, mocorog vagy horkol. Na de mindenki másképp éli meg gondolom én. Engem személyesen egyáltalán nem zavar, hogy horkol a párom. Alszok, mint a bunda. Füldugó is létezik mint írták is. De ha már egyszer a kérdezőnek jobb külön aludni akkor se 100%, hogy amiatt a kapcsolat tönkremegy. Azért hamarább, hogy egymást cseszegetik, vagy az egyik a másikat.

febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
20- akkor az már baj, nagy baj. És a horkolással kapcsolatban nem hajlandó segítséget kérni? Mert akkor ez egy jó kis ürügy, hogy távol tartson magától.
febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az alvással eltöltött 6-7 óra az, ami egy kapcsolat esszenciáját adja, nem is a 10 óra minka/kommutálás, hanem az ébren együtt töltött idő.
febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
87%
Nagyszüleim így aludtak, és nem hidegültek el. Mi is így alszunk, bár nem csak a horkolás miatt, és el vagyunk hidegülve, de nem a különalvás miatt.
febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
63%

Első időben, a nagy rózsaszín ködben füldugóval aludtam 2 évig. Aztán külön szoba lett, és így minden oké (a lakás két legtávolabbi pontján van a két szoba).

Attól még szex, kémia működik.

(N/41)

febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
66%

Megdobbento a kerdesed, meg a valaszok is. Inkabb valnal, mint hogy kulon szobaban aludj?


Mi a horkolas miatt is alszunk kulon szobaban neha, de azert is, hogy legyen en-idonk. Es tokjo reggel meglatni a masikat es puszit adni neki, vagy hetvegen akar bebujni hozza.

Na mindegy, ufo vagyok megint.

febr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
20%
26# ufo vagy igen. Bebúj hetvégén azért, hogy utána a külön szobába menjen. Jeee! 😁
febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Mi pár hónapja így vagyunk. Évek óta füldugóval alszom, folyamatosan be volt már gyulladva tőle a fülem, úgyhogy ez baromira nem hosszútávú megoldás hiába írják ennyien. Nagyon durván horkol, csukott ajtón keresztül a másik szobából is hallom, de így már nem zavaró hangerőn. Nem hiszem hogy ezt ember elviselné maga mellett.

Úgyhogy ez lett a megoldás. Amúgy mindig ígérgeti hogy elmegy kivizsgáltatni, fül-orr gégészeten már volt, az tovább utalta alvás laborra. Oda egyszer-kétszer próbált időpontot kérni de nem vették fel a telefont, és most itt áll a folyamat. Hónapok óta. Mivel én már jól alszom, ezért innentől nem sürgetem a témát. De amúgy a sok horkoló is jobban járna ha elmenne orvoshoz, mert ha ez egy folyamatosan fennálló probléma, akkor az az ő egészségüknek sem tesz jót. Az nem normális dolog ha egy ember olyan hangokat ad ki alvás közben mintha meg akarna fulladni. Na mindegy. Szóval kicsit furcsa este elköszönni és menni a külön szobába, de még mindig jobb mint mikor ékszakánként vergődve arról fantáziáltam hogy megfojtom a párnával. Nem hidegültünk el, szex is ugyanúgy van.

febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

Az ėn férjem túlhorkolja a tvt ism a gyerekem szintén. Én alszok középpen (a kicsi ágyhoz kapcsolt kiságyban a férjem belül). Mind a két oldalról hallgatom de eszem ágában sem volt elmenni ilyenért másik szobába...


Mondjuk én estére olyan kimerült vagyok hogy lazán elalszok nincs azzal energiám foglalkozni hogx jahj horkolsz.

febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
67%

#29 Nálunk pont a baba születése váltotta ki hogy elkezdett egyre jobban zavarni a horkolása. Amúgy is mosott szar voltam, 2-3 óránként keltem a gyerekhez (nem akartam magunk mellé szoktatni), és erre még azt a kevés időt sem tudtam nyugiban átaludni mert ott horkolt mellettem a férjem. Hiába voltam hulla, nem tudtam így elaludni csak egyre idegesebb lettem.

Úgyhogy egyáltalán nem igaz, hogy azt zavarja csak a horkolás akinek sok a felesleges energiája. Rengeteg olyan ember van, aki minél fáradtabb, annál nehezebben kerül nyugot állapotba. Ugye a gyerekek is ilyenek, ha nem teszed le időben, akkor túlpörög és az istenért nem fog elaludni. Korábban is megfigyeltem magamon, hogy ha kemény időszak volt a melóban, akkor csak feküdtem ébren a horkolását hallgatva és ment fel bennem a pumpa ahogy számoltam vissza hogy minden kenyszerűen ébren eltöltött perccel egyre kevesebbet alhatok. Ha nem volt meló másnap, akkor meg vígan elaludtam még előtte.

febr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!