Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt ilyen? Horkolás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt ilyen? Horkolás miatt külön szobában aludtak. Aztán a külön szoba meg teljes elhidegülést is hozott? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

febr. 6. 06:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
7%
Hát jó akkor mindenki aludjon külön ágyban a férjétől aztán lehet sírni hogy a férj megcsal meg nem foglalkozik velem és a többi.
febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
73%
De miért csalna meg? Vagy ti alvás közben szoktatok szexelni (gyereken keresztül)?
febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
19%

Inkább az a gáz, ha nem mersz különaludni,mert akkor nincs szex. Nincs?

Csak a másik nemiszervét, fenekét érezve indultok be? Napközben, alvás előtt nem? Mondjuk ez is alvas elott kell legyen. Vagy pont egyszerre felébred 2 fáradt ember, es az éjszaka középén jön a vágy a szétfeküdt, holdkóros fejre?

febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
76%

Oh, lehet, hogy ezert nem ertettem, hogy fugg ossze a kulon alvas az elhidegulessel:) Ha az egyutt alvas nalatok a szexszel van egybekotve, akkor tobb valtozast is be kell iktatni, ez igaz.

Nekunk csak a szex toredeke tortenik este, lefekves elott. Ejszaka felebredve meg soha, nincs is ra igenyem:D Lefekves elott a nappaliban nezunk sorozatot, osszebujva, hogy utana hol ALSZOM, semmit nem valtiztat a kapcsolatunkon. Amugy sem egymasba kapaszkodva szoktunk aludni.


Heti ketszer-haromszor alszunk kulon amugy.

febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Én se értem továbbra se, de nem tudok mit elképzelni. Úgy a reggeli szexek szoktak indulni, de hát ha valakinek csak úgy megy...
febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
79%

Hát mi sokszor alszunk külön szobában az elmúlt 10 évben különféle okokból. Ő nehezebben alszik, zajérzékenyebb, korán alvó. Én néha horkolok, nagyon sokáig fent vagyok, este/éjjel más frekvencián pörgünk.

Közel 30 éve vagyunk együtt, de nagyon nem hidegültünk el, sőt! Van abban is izgalom, amikor nem minden nap mellette kelsz fel, vagy épp bekukucskál hozzád.

febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk én már azért elválnék, hogyha a férjem ilyen masszívan tojna az egészségére, valamint arra, hogy én nem tudok aludni.


Nekem ilyen önző tuskó nem kéne.

febr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Barnabas333 ***** válasza:
A szüleim nem hidegületek el. A párom sajnos igen, de nálunk a gyerek miatt is, mert 2-3évig fent volt egész éjjel a hiperaktivitása miatt. Azoknak meg üzenem akik szerint önző az ember, hogy a kollégám volt műtéten és ugyanúgy horkol tovább. Ott a párja füldugót használ. Egyedül a lélegeztető maszk a megoldás, de aludnál egy olyan emberrel együtt, akinek olyan van a fején? Igen attól méglehetne bújni, hogy külön alszunk. Az én párom a covid óta mindig a vírusokra fogja. 1%ban már szeretnék új életet kezdeni vagy titkos szeretőt találni. 46f
febr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!