Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy elvegyen? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elvegyen? A párom már volt házas es gyerek is van, szóba hoztam neki hogy szeretnék házasságban élni mert nekem nem volt esküvőm ez lesz az első,

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek saját háza van, lesz papír is, és egy önkormányzati 2 tanus esküvőre vagyok, szeretném viselni a nevét, ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki? Azt mondja nem a papír tartja össze az embereket, Tudom nem garancia de nekem jó lenne megélni

2023. jan. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 A kérdező kommentje:
A gyerek az extől van, és zavar hogy az exel összeházasodott
2023. jan. 17. 11:03
 2/80 Mathus ***** válasza:
17%
Nevet változtathatsz esküvő nélkül, a személyi igazolvány cseréje lesz pluszban, a névmódosítás díja (az hogy vezetéknevet cserélsz) ugyanannyi mint az esküvőnek, mint eljárásnak a díja.
2023. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
70%
Ő nem akar még egyszer megnősülni. Ezt kénytelen vagy tudomásul venni. Ha te ragaszkodsz az esküvőhöz - ez a kéttanús meg önhazugság, te is nyilván szeretnél normális esküvőt, ahogy mindenki, csak igyekszel lejjebb adni, hátha így beadja a derekát - akkor nem ő a te embered. Ő nem vesz el. Ha neked fontos a házasság, keress mást.
2023. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
97%
Mennyi ideje vagytok együtt? Szerintem itt eléggé egyértelmű, hogy nem jött be neki a házasság az Exxel, így valószínűleg nem szeretne ùjra házasodni. Mit tegyél? El kell döntened, hogy tudsz-e papír nélkül is élni VELE, vagy fontosabb, hogy elvegyen valaki, ez esetben el kell neki magyarázni, és tovàbbállni, ha ezután sem hajlandó. Ami nagyon valószínű. Kikényszeríteni nem fogod tudni, attól csak romlani fog a kapcsolat. De ahol ennyire nem egyeznek az alapvető elképzelések, ott valakiben mindig benne lesz a tüske. Ha kikényszeríted, hogy elvegyen, akkor benne. Ha látszólag beletörődsz, de valójában továbbra is ácsingózol a házasság után, akkor meg benned. Vagy újra és újra felteheted a kérdésed 3-5-10 év múlva, de nem hinném, hogy bàrmi változna...
2023. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
97%

"ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki?"

Semennyire. Teljesen normális, hogy felhoztad neki.


"Azt mondja nem a papír tartja össze az embereket."

Hát oké, ez is egy válasz. Nézd, amikor ezt én ugyanígy felvetettem a páromnak, akkor nem válaszolt semmit, csak bámult mega elé, teljes némaságban (mondjuk ő nem volt még házas). Neked legalább mondott valamit, még ha nem is a teljes igazságot mondta el. Nem akar házasodni, még kéttanúsat sem szeretne. Nem papír tartja össze az embereket, ez igaz. De nem ezért nem akar házasodni, hanem valami más miatt nem. Pl. nem akar közös vagyont, tudja, hogy mivel járt a válóper és nem akarja még egyszer, nem akar elköteleződni, stb.

2023. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
78%

"szeretném viselni a nevét"


:D Én akkor is a sajátomat tartanám meg, ha összeházasodnánk.

2023. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
37%

Legalább megspórolod a válást.

Miből gondolod, hogy ha már egy házasságot nem vett komolyan, akkor a másodikat komolyan fogja venni? Valakivel már ÖRÖK HŰSÉGET fogadott, és nem tartotta be. Veled sem fogja betartani ezt az ígéretet.

2023. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében megmondta, hogy ő nem akar mégegyszer házasodni. Ezt vagy tiszteletben tartod, vagy nem fogtok működni.
2023. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
100%

"ennyire rossz ember vagyok hogy ezt felhoztam neki?"

Ezt a klasszik mártírkodást, jaj... nem, nem vagy rossz ember, amiért felhoztad, de a nemleges választ attól még kénytelen vagy elfogadni. Legalább nem hiteget, szabadon eldöntheted, hogy így is maradsz-e.

2023. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
71%
Bocs, de nekem olyan gyerekes az az érv a házasság mellett, hogy te ezt "szeretnéd megélni". Láthatóan ő viszont nem szeretné, beleerőszakolni meg nem sok értelme van, ha egyáltalán lehet.
2023. jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!