Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok! Komoly választás elé állítottak.

Figyelt kérdés
28 éves, férfi vagyok. Boldog párkapcsolatban élek, de sajnos nekem és a családomnak most súlyos anyagi problémáink lettek. Barátnőmmel már 6 éve együtt vagyunk, de eleinte nem nagyon tetszett a családomnak a választásom, ma már örülnek, hogy nemrég megkértem a barátnőm kezét. Az előző kapcsolatomnak én vetettem véget, de ennek az akkori partnerem nem örül és nem is nyugodott bele a mai napig. Most felajánlotta: ha feleségül veszem fél éven belül, az összes tartozásunkat kifizeti a családja. Barátnőmnek eddig még nem mondtam el az "ajánlatot", de úgy érzem Ő azonnal szakítana. Tudja, hogy a szüleim nem bírnának pénz nélkül élni. Az esküvőt jövő májusra tervezzük, de az exem ugye közbe szólt. Édesanyám győzköd, hogy menjek bele egy érdekházasságba, mert annak idején Ő is megtette. Nem tudom mit tegyek, hogyan döntsek. Emlékszem kb. 2-3 éve a barátnőm nézte a Vad angyal című sorozatot. Néha-néha én is néztem vele és abban is volt valami ilyesmi kényszerhelyzet. ha jól emlékszem majdnem ugyanilyen. Már akkor töprengtem mi lesz, ha ez velem is előfordul, de akkor is a barátnőmet választottam volna. De nem gondoltam volna, hogy ilyen létezhet. Most is a barátnőm felé húz a szívem, biztos állást most kaptam, de hogy a szüleimmel mi lesz azt nem tudom. Köszönöm, ha legalább elolvassátok és azt főleg, hogy esetleg válaszoltok is. Tudom, az én döntésem, de érdekel a véleményetek és netán a saját döntésetek is.

2012. júl. 25. 11:50
1 2 3 4 5
 41/42 avellana ***** válasza:

Mit tegyél? Intsél be szépen annak a kedves exbarátnőnek. Aztán ha anyád a közelben van, neki is - ezt én üzenem neki. Egyáltalán hogyan jutott eszébe, hogy zsaroljon téged, érzelmileg? Mert: "Mert én ezt tettem!' Csodálatos... Ne haragudj, amiért minősítem édesanyád, de szerintem ez nem túl mintaanya viselkedés.

Tv-t meg ne nézz, mert berohad az agyad, és még több baromságon fogsz gondolkodni...

2012. aug. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? Remélem nem mentél bele az érdekházasságba, s rontottad el az egész életed!?
2012. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!