Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek nincs senkije,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamita kérdése:

Férjemnek nincs senkije, mégis elutasít. Mások szerint kifejezetten szép vagyok. Szenvedek hosszú évek óta. Ha megcsalom, lelkifurdalásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 08:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
31%
Honnan vagy olyan biztos benne, hogy nincs senkije?
2012. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
13%

szerintem ugyanúgy félrekupakol minte te és neki is lelkiismeretfurdalása van.....kvittek vagytok---és lehet szép az orcád---de modortalan vagy,unalmas vagy,büdöseket fingassz,vagy egyéb más negatívum....csak ezt eddig nem közölték ezzel a gyönyörűnek mondott szenvedős félrekupakolós hölgyeménnyel.....óh jajjjj

jah és hogy mit tegyél? tán le kellene ülnöd beszélned a férjecskéddel ????? vagy menny el a mékdónáccba,oszt egyél egy merri ikszmessz menüt......

2012. dec. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
98%

De sok negatív válasz... Félinformációk alapján ráadásul. :(

Nekem is az ugrott be, hogy azért írtad oda, hogy szépnek tartanak mások, hogy megelőlegezd a "biztos ronda és igénytelen vagy" válaszokat.

Voltam hasonló helyzetben, átérzem a problémát. Fogalmam nem volt arról, hogy mire fel a sok elutasítás. Sem előtte, sem utána nem fordult velem elő ilyen. Sose csaltam meg, inkább megpróbáltam rávenni, hogy keressük meg a dolog okát. Sajnos ő nem hajlott a változásra, ellenben szakítani sem akart. Viszont megcsalt, igaz, csak egyszer.

Sok elvesztegetett idő és energia után végül megelégeltem a dolgot és elköltöztem. Piszok módon fájt, de mindvégig tudtam, hogy jól döntöttem.


Ha még összeköt titeket valami, ne más férfiakra koncentrálj. Inkább próbáljátok rendezni a helyzetet és változtatni. Ehhez viszont ketten kelletek. Ha valamelyikőtök vagy mindketten lemondtatok a kapcsolatról vagy nem vagytok hajlandóak változtatni, akkor jobb külön folytatni.

2012. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
38%
Évek óta szenvedsz? Ez régi keletű probléma. Nem hiszem el nincs senkije, a szex az kell. Az ráadásul örömforrás is. Rendezni kellene a dolgokat, de itt már csak megszokás van. Szóval én nem sok esélyt látok, ne haragudj.
2012. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Nincsen egészségügyi problémája amit "fél" elmondani???

A korotokra nemírsz válszt...

Mióta utasít el??Bármilyen közeledést elutasít vagy azért odabújtok egymáshoz??

CSak szex nincsen??


Lehetnek lelki okai is.

valahogyan ki kell belöle szedned mert ennek így nincs jövöje.

Kellemes Ünnepeket!

2012. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

24


Telitalálat.+ vagy már megszokás se.

2012. dec. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megcsalom, lelkifurdalásom van"


Tehát megcsalod! Igaz, avval jár egy kis lelkiismeret furdalás, de azt ki lehet bírni. A lelki furdaláshoz is hozzá lehet szokni. Akár a rendeshez...

2012. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is azért írja,mert ilyenkor rögtön letámadják az embert,hogy biztos igénytelen vagy,meghíztál stb.

Én is voltam ilyen kapcsolatban, feleslegesen szenvedtem 3 évig,és teljesen elvette az önbizalam.(Összesen 5 évig tarott a kapcsolat,az első 2 évben-bár így utólag visszagondolva már voltak figyelmezető jelek-minden rendben volt). Ráadásul pont a huszas éveim végén.Most itt állok már 31 évesen,szingliként mert egy fatökű pasira pazaroltam ennyi időt.Más baj nem volt vele rendes, kedves, jófej volt,de nekem nem elég a havi 2-3 szex...Mindegy mivel próbáltam feldobni,csak max 1-2 alkalom erejéig hatott(ha ugyan el nem utasított).

2012. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A Tamita csak kérdez. De biztosan megoldódott a problemája, mert senki válaszára sem reagál. Mindenesetre boldog Új Évet neki is...
2012. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

"Ha megcsalom, lelkifurdalásom van."


Hja, hát akkor miről beszélünk??

2013. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!