Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjemnek nincs senkije,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamita kérdése:

Férjemnek nincs senkije, mégis elutasít. Mások szerint kifejezetten szép vagyok. Szenvedek hosszú évek óta. Ha megcsalom, lelkifurdalásom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 24. 08:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%

10


Ez az illető nő ezt nem tudja, ha tudta volna, nem lenne ebben a helyzetben.

2012. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
42%

"Mások szerint kifejezetten szép vagyok"


Azt hallottad már, hogy a világ legszebb nőjét is unja már valaki?


31/N

2012. dec. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
45%

ez igaz,hiába szép valaki ha érdektelen és unalmas.

szép meg bárki lehet pénz kérdése.fodrász,smink,jó ruhák,és bárkiböl lehet jó nö.

2012. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem kell bővebben kifejtened, mi nem tudjuk megoldani a te és a férjed problémáját.

Le kell ülnötök egy alkalmas időpontban, és megpróbálni megbeszélni, emberi hangon, viták, sértődések nélkül, belátással, kompromisszumkészséggel. Egy kapcsolaton mindig kell dolgozni, lehet, hogy ez elmaradt.

Tartok tőle, hogy nem könnyen fog megnyílni, nehéz lesz kiderítened, mi a baj valójában, ahogy írod, nem lehettek túl intim viszonyban (nem szexualitásra gondolok itt).

2012. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
43%

14


Telitalálat:)

2012. dec. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%

A szépség relatív, és mulandó.

Egy kapcsolatot csak a lelki szépség tart össze. Az se mindegy, kik mondják azt, hogy szép vagy? Mint a kérdésedből kitűnik, megcsalod. A barátod biztos azt mondja.

Mit jelent a szépség? Természetes, vagy a kozmetikai ipar terméke? Bocsánat, de ide illik egy Shakespeare idézet: "Hiúság, asszony a neved."

Saját tapasztalatom: Volt nejem élete felét a tükör előtt és a fodrásznál töltötte. Ha lefeküdtünk, vigyáznom kellett az éjszakai alapozóra, a hajára, mert össze törik a lakk. Egyszer bevallotta, hogy neki mindig a latinos férfiak voltak vonzók. Akkortól már én is elutasítottam, aztán elváltunk.

2012. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
89%
Arra nem gondoltatok,hogy a kérdező nem akart a külsejével dicsekedni,csak azért írta oda,hogy megelőzze az olyan válaszokat,hogy adjon magára többet?
2012. dec. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
49%
nekem hasonlo problemam van a baratom tobb mint egy eve nem nyul hozzam, pedig en is igenyes vagyok, madok szerint vonzo...en mar sok mindent probaltam, de semmi nem valtozott csak az onbizalmam csokken az orokos visszautasitasoktol...igergetes van, meg h most rajott mitol lehet majd most jo lesz aztan semmi...en is nagyon szenvedek amugy, elpazarolom a fiatal eveimet ezt erzem...de kozben szeretem es szeretnek segiteni neki, de mar kezdem elvesziteni a turelmem...megcsalni nem fogom.a te ferjed milyen magyarazatot ad?
2012. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért, az ilyen kérdésekból látszik, ha a szexuális igények, nem kb egyenlők, romlik a kapcsolat milyensége. Lehet bármilyen nagy a szerelem.
2012. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
44%

13


Te vagy az ász:)

2012. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!