Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Akik megcsalta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik megcsalta a feleségét miért tettétek? Megbántátok? Kiderült esetleg vagy megmondtátok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 21:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
Talán azért írt kevés pasi, mert ide alapvetően fiatalok járnak, a legtöbb megcsalás pedig 35-től fölfelé következik be. Ennek több oka is van. Az egyik az, hogy addigra az idelizmust felváltja a realizmus. Fiatalon az ember úgy vág neki, hogy majd ő megmutatja! Igenis van holtodiglan-holtomiglan. Később belefásul a mindennapok apró harcaiba. A másik, hogy addigra az ember megbékél a testével, s a testiséggel, és akként tudja kezelni, ahogyan kell. A harmadik a nemek közti különbözőség. A 35-40 éves nő megkomolyodik, meglett, érett felnőttnek érzi magát, akihez "nem méltó" a kamaszos viháncolás, hancúrozás. Abban a korban, ha hajlandó is egy-egy pásztorórára, sokkal több udvarlást, körülrajongást igényel, a pasik meg pont ekkor igényelnének egy-egy sima egészségügyi numerát, a szokásos körök lefutása nélküli egypercest. 45 fölött pedig ég és föld a két nem. A nő már inkább unokázna, a férfi pedig, ha jó karban van, (és valljuk be, általában jobb karban vannak, mint nők, akiket szülések tönkretesznek) még igencsak fickós tud lenni. Ehhez jön még egy-egy "könnyelműségi hullám". Az a hangulat, amikor rájön: a francba, az egész életem előre megtervezett, átgondolt, ezerszer mérlegelt eseményekből állt, hadd történjen egyszer valami csak úgy! Egész életemben valaki más elvárásainak kellett megfelelnem, szüleimének, tanáraiménak, főnökömének, feleségemének, gyerekeimének, hadd legyek egyszer egy-két óráig a magam ura! Aztán, amikor megtörténik, csak a nagy csalódás marad, az a sivár üresség, amit csak az tud érezni, aki érzelmek nélkül ölelkezett. Ugyanakkor nagy öröm is, hogy lám, jól választottam, hisz nincs a földön még egy nő, aki felérne az én feleségemmel. És évekre megújuló szerelemmel tér haza, és elhalmozza párját a gyengédség minden apró, rég elfeledett jelével. És mélyen eltemeti magában az egészet, mert ha bűnözött is, végtére csupa jó származott a dologból: a nagy egymásra találás. (És tudom, hogy nem kezdünk éssel mondatot, de csakazértis: És...)
2013. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
87%

És mi történik abban az esetben, ha férj úgy érzi, hogy évente egyszer, kétszer szívesen meggyőződne az általad leírt módon arról, hogy tényleg a felesége a szupernő számára? :) Az is teljesen rendben, mert hát oké, hogy félredugott, de csak azért, hogy meggyőződhessen arról, hogy anno jól döntött? :) Remélem ilyen jellegű meggyőződés ugyanúgy kijár az asszonyoknak is :)


Egyébként azzal vitatkoznék, hogy általánosságban a nők teste tönkremegy az évek/szülés során, a férfiak pedig évről évre csábító macsókká válnak :) Láttuk már azt az esetet ugye, amikor a feleség ad a külsejére, férj meg igencsak elterebélyesedik az otthoni jólétben ;-)

2013. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%

"És mi történik abban az esetben, ha férj úgy érzi, hogy évente egyszer, kétszer szívesen meggyőződne az általad leírt módon arról, hogy tényleg a felesége a szupernő számára? :)"

Miután kérdező a miértre volt kíváncsi, ezt a fantáziádra bízom. :D

" Remélem ilyen jellegű meggyőződés ugyanúgy kijár az asszonyoknak is :)"

Természetesen, és sokan meg is teszik. (Amiről nem tudunk, az nem fáj.) De az asszonyok más okokból szoktak félrelépni.

"Egyébként azzal vitatkoznék, hogy általánosságban a nők teste tönkremegy az évek/szülés során, a férfiak pedig évről évre csábító macsókká válnak :) Láttuk már azt az esetet ugye, amikor a feleség ad a külsejére, férj meg igencsak elterebélyesedik az otthoni jólétben ;-)"

Ez a része megint csak nem tartozik szorosan a kérdéshez, mely a férfiak oldaláról vizsgálódik a témakörben. Amellett pedig felhívnám figyelmedet az idevágó mondatomra:(és valljuk be, általában jobb karban vannak, mint nők, akiket szülések tönkretesznek) Itt a hangsúly az "átalában" kitételen van.

2013. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
87%

Én megbántam, hogy megcsaltam a feleségem, és azt is, hogy nem mondtam el időben. ..de nem miatta.

Szeretőt csináltam abból a nőből, akit mindennél jobban szeretek és időt vesztegettem el azzal, hogy még házas voltam.

Mostani feleségem sosem csalnám meg, kilengés nélkül is tudom, hogy számomra ő az egyetlen, összehasonlíthatatlan másokkal nekem.

2013. nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%
utolsó! szép volt, amit írtál! Te inkább párt váltottál, nem megcsaltd...tény, hogy házas voltál, de a te eseted más...Engem megcsalt a volt párom, és elmondta, ami becsületes dolog, de én kidobtam a fenébe, mert nem szakította meg a kapcsolatát a csajjal, de megkérte a kezem...pont aznap volt a szülinapom, és reggel megtudtam, hogy megint megcsalt a hölggyel, este pedig, mikor beszélni akartam vele, megkért, hát röhögve adtam ki az útját..
2013. nov. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
A 11-es válaszoló szépen leírta. Röviden, miért tettem? Mindenki elitéli, viszont azt látom, nagyon sokan csinálják. Megbántam? Nem szoktam semmit megbánni. Kiderült? Egyszersem. Hozzá tenném, mindig is a nejem szerettem és egyetlen alkalom sem közelítette meg, amit a nejemmel megélünk. Ja, és 40 éves koromig, én is azt mondtam, ilyet soha.:))
2013. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
90%
De akkor miért tetted? Nem értem... :/ Tényleg nem bántás, az őszinte kíváncsiság hajt, ábrándos naiv ifjú vagyok tele szép ideákkal, érdekel a való élet. :D
2013. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
NA igen utsó ezért tettem fel Én is a kérdést.egyébkeént nem ítélem el
2013. nov. 21. 09:12
 19/29 anonim ***** válasza:
Mit miért? 11-es leírt mindent.
2013. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%

én úgy tapasztaltam, hogy amikor a férfiak a megcsalásról beszélnek(nekem amiket m,eséltek) legyen akármilyen következménye(asszony, akit pedig imádott, kidobta, meg hasonlók) de visszaemlékezve mindig fergeteges egy élményként van elraktározva a memóriájukban, szóval amikor csak az állati ösztönök vannak, ész nélkül az emberben, az felér 1 éves szimpla d*gással nekik.

szóval olyan adrenalin, vagy nemtom mik szabadulhatnak fel, hogy hihetetlen olyankor.

és sajnálatos módon, tekintve, hogy a férfi szerepe az evolúcióban amúgy is az, hogy minél több gyerelket csináljon és tul.képpen nem a hűség, de tudván is azt hogy emellett már civilizáció van, tehát ezeket uralkodni kellene, de szóval ők alapból így vannak teremtve, progamozva.

tekintve: hogy örömérzet eleve azért társul a gyerekcsináláshoz, hogy tuti ne haljunk ki, ehhez meg ráadásul tripla öröm társul, szóval ez elemi szint és a civilizációval nem hal ki, tehát maga a fajfenntartási ösztön valahogy állandóan ugyanolyan erős, hiába pl a manapság bekövetkezett internetes kontaktok, hogy redukálják is a személyes kapcsolatokat, de a férfiak még pl manapság is képesek erőszakra, nagyon erős bennük az ösztön.


szóval megbánni max olyan szinten tudják, hogy sajnálják, hogy szerelmük elhagyta őket, talán egész éleben képesek sírni utána, de magára az "eseményre" még mindig mosolyogva emlékeznek vissza. és akármilyen szomorú, de erről mégcsak nem is tehetnek.

2013. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!