Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Akik megcsalta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Akik megcsalta a feleségét miért tettétek? Megbántátok? Kiderült esetleg vagy megmondtátok?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 21:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
*ehhez= a megcsaláshoz tripla öröm társul
2013. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
33%
és akármennyire sokszor előfordul, hogy a nővel egyenlő mértékben emlegetik ezt (a nők is megcsalnak, félrelépnek) azért akkor sincs egyenlőség hajlamban, tekintve, hogy nő pl még nem ült nemi erőszakért.
2013. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
85%

Úgy látom, aki válaszol, azt gondolkodás nélkül lepontozzák. Annak aki ezt csinálja, üzenem, hogy talán pszichológushoz kellene járnia, és nem erre az oldalra.


Egy sokkal fiatalabb nővel csaltam meg a feleségem. Együttérzésből volt, nem tetszett, de mindketten rossz passzban voltunk. Meg is mondtam neki, de akkor is akarta, azt hittem jót csinálok, de persze rossz vége lett. Először sok kedvem nem is volt hozzá, de aztán tetszeni kezdett az egész. A lány sokkal fiatalabb volt, úgy is viselkedett. Olyan volt mint egy időutazás, visszajöttek a fiatalkori szép emlékeim. Ezt volt benne a jó. A rossz az, hogy egyszerűen nem illettünk össze. Nem bántam meg, mert fontos tapasztalat volt. Ha ez nem lett volna, azt hiszem mindig vágytam volna egy fiatalabbra. Éppen ezért, hogy visszahozza a szép dolgokat, de ennek biztos nem lettem volna tudatában. Így meg kiderült, hogy nem attól lesz jobb, ha egy fiatal nővel vagyok.

2013. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
mert hát feleség mellett aztán hú de kell a tapasztalatszerzés...jaj ezek a pasik :)
2013. dec. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
23 as köszönöm hogy megosztottad a tapasztalatod :)
2013. dec. 1. 19:17
 26/29 anonim ***** válasza:
55%
Én is csalom a párom évek óta.Igaz én nö vagyok.Nem bántam meg egy percét sem.14 évig hüséges voltam hozzá.A férjem külföldön dolgozott világ életében,nem is akart ezen változtatni.Hiába kértem rá.Ja és ö volt az egyetlen az életemben,míg meg nem csaltam.Most így vagyok boldog,ha megtudná se érdekelne,legalább elválnánk.Most olyan,mintha kamasz lennék,olyan jó össze bujni a jelenlegi szeretömmel.
2013. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
9/26 A nők általában nem nagyon szoktak félre kacsingatni, ha igen annak nagyon nagy oka van. Főleg ha már van gyerek. Nézd meg a gyerekes anyukákat nyúzottak fáradtak, strapás anyának lenni. Nincs energiájuk még egy barátot tartani. Nekem legalább is sose lett volna energiám de gusztusom se ilyen délutáni barátnő lenni
2014. jan. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
szerintem a Nőknek ugyanolyan fontos a szex
2014. jan. 3. 15:39
 29/29 anonim ***** válasza:
38%

tüttürürürürü bla-bla-bla "akkor keress mást magadnak"


Ok.



Kerestem!

2014. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!