Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Joggal haragszik rám a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal haragszik rám a párom?

Figyelt kérdés
Tegnap vendégségbrn voltunk és kicsit ittam. Párom szerint nem kellett volna (ő évek óta nem iszik mivel az ital miatt agresszív lesz) és most haragszik rám -e miatt. Tehetek én arról, hogy kiöntötték nekem az italt? Illetlenség lett volna nem elfogadni. Mi erről a véleményetek?
2014. ápr. 22. 11:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem jogos a haragja. Ettől nem lettél alkoholista. Majd megbékél.
2014. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is kiöntötték már párszor az italt az életem során, de ha nem akartam, nem ittam, szépen vissza is lehet utasítani. Ha ezzel az érvvel magyaráztad, valahol igen, inkább mondtad volna, hogy inni akartál..de ne az illetlenségre fogd :) Lehet, nem tetszik az a viselkedésed neki, amit 1 feles valami után produkálsz, még akkor sem, ha csak jól érzed magad.
2014. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
42%
Azért, mert ő egy agyatlan barom lesz, ha iszik, akkor neked sem lehet? Szerintem már józanul sem normális.
2014. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is sokszor kiöntöttek italt de én soha nem iszom! Szerintem a párodnak az a baja,hogy erre fogtad, azért ittam,mert kiöntötték...
2014. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Úgy általában nem jogos, mert miért ne ihatnál egy-egy pohárkával időnként vendégségben. Viszont a tiétek egy speciális helyzet.

Szerintem azért haragszik, mert ő nem ihat, és valószínűleg vágyott volna az italra, de így nehezebb volt neki ellenállni.

Ez kb. olyan, hogy én nem akarok cigizni, nem is hiányzik és nem is gondolok rá. De amikor valaki rágyújt mellettem, na akkor rögtön elkezdek agyalni, hogy vajon jó lenne, ha rágyújtanék, vagy inkább ne, ha már eddig kibírtam, vagy mi legyen . . .

2014. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Ha valaki ennyire vágyik az italra, az alkoholista. Tudjátok, abból nem lehet kigyógyulni, csak enyhíteni lehet rajta.
2014. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem csak azért haragszik mert ittál hanem azért mert ő nem "ihatott", pedig neki is jól esett volna. Én csak azért érzem jogosnak mert gondolom volt korábban egy egyezségetek ebben a témakörben és ő úgy érezheti ha ő nem iszik akkor ezt tőled is elvárja és te se igyál, most olyat tettél amit ő esetleg nem, és bizony a másikra olykor tekintettel illik lenni. Mond azt, hogy amikor kínáltak, nem gondoltál erre, szerintem ez felér egy afajta bűnbánással ami ilyen kis nézeteltérésre való.
2014. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

Nezd, ez az "o evek ota nem iszik" nekem nagyon olyan szagu, hogy azert nem iszik mert nem hagyod neki.

Azon akadt ki, hogy ha neki "nem szabad", akkor neked miert igen.

Ha tole elvarod az absztinenciat, akkor szvsz jogos az igeny visszafele is.

2014. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Ha jól veszem ki a szavaidból, a párod azért sem iszik, mert téged nem akar bántani az iszákos viselkedésével. Ebben az esetben lehettél volna rá nagyobb tekintettel, és hálából te is mondhattál volna nemet a piára.

Én biztos megtenném, ha a párom ilyen helyzetbe kerülne.

Szerintem kérj tőle bocsánatot, és lépjetek túl ezen.

2014. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Azt ugye nem tudjuk, hogy az ital hatására hogy viselkedtél. Lehet, hogy a párodnak nem az ital, hanem megváltozott viselkedésed miatt van kifogása.
2014. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!