Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Joggal haragszik rám a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal haragszik rám a párom?

Figyelt kérdés
Tegnap vendégségbrn voltunk és kicsit ittam. Párom szerint nem kellett volna (ő évek óta nem iszik mivel az ital miatt agresszív lesz) és most haragszik rám -e miatt. Tehetek én arról, hogy kiöntötték nekem az italt? Illetlenség lett volna nem elfogadni. Mi erről a véleményetek?
2014. ápr. 22. 11:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Haragszik hogy ő nem ihatott. ennyi te is különálló ember vagy ö is. nem taccs részegre ittad magad és a földön csuszva mentél haza szoval miért is haragszik?
2014. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
51%

"Tehetek én arról, hogy kiöntötték nekem az italt? Illetlenség lett volna nem elfogadni."


Ez hülyeség. Megmondhatod, hogy köszönöm, nem iszom alkoholt. Aki ezen megsértődik, azzal nem kell szoros kapcsolatot ápolni.


Mondjuk a párod meg azon ne sértődjön meg, hogy te iszol egy kortyot, azért, mert ő nem bírja az italt.

2014. ápr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
38%

Normalis embereknél nincs csak úgy kiöntés, nalunk legalábbis nem szokás.

Ha valaki mégis öntene nekem, nem innám meg.

2014. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
52%
Irigy.
2014. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Amikor a kezembe nyomják persze, hogy megiszom. A párom azért nem iszik mert évekkel ezelőtt ittasan súlyos dolgot követett el és nem akar ugyanebbe a hibába még egyszer beleesni.

Azt mondja, attól fél, hogy alkoholista leszek.

2014. ápr. 22. 12:23
 16/24 anonim ***** válasza:
8%
"Tehetek én arról, hogy kiöntötték nekem az italt?" IGEN TEHETSZ! Ezért a hárito szövegért megérdemled, hogy kirugjon, nem a pia miatt.
2014. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33%
Nem jogos,már miért lenne az? Te nem vagy alkoholista, nem iszol rendszeresen, most az egyszer ittál, abban semmi sincs. Nem inkább azért haragszik, mert ő is vágyott volna az italra, csak az agresszivitása miatt nem akart inni?
2014. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Már lassan 17 éve nem iszik. Nem hiszem, hogy ez a baja.
2014. ápr. 22. 12:53
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Pedig szerintem is az a problémája,hogy ő nem ihatott,míg te igen.Te megengedtél magadnak valami olyasmit,amit neki úgymond nem szabad.
2014. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
32%
Arról nem tehetsz, hogy kitöltötték, csak arról, hogy megittad...
2014. ápr. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!