Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Külföldön élő magyar egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő magyar egyedülálló, becsületes nőnek érdemes külföldi férfit választania komoly kapcsolat/házasság céljából? Általában milyen nemzetiség férfiai rendesebbek, érettebbek 25-40 között?

Figyelt kérdés

Csupán az érzelmek, érzelmi érettség, illetve a megfelelő kommunikáció miatt kérdem ezeket, nem pedig az érdekkapcsolatok, egyéb komoly előnyök és kihasználás miatt.

Előre is köszönöm komoly válaszaitokat.



2014. júl. 17. 09:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
Én azt látom hogy a legtöbb magyar nő kint általában muszlim bevándorlókhoz mennek hozzá, amit a többség meg is bán. A helyiek ritkábban kezdenek nem helyiekkel bár ez is attól függ hogy éppen melyik országról van szó.
2014. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés nem lehet komoly. Nincs olyan, hogy valamely nemzetiség képviselői általánosságban rendesebbek, vagy megbízhatatlanabbak, mint a többi.
2014. júl. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

1-es, köszönöm szépen. Igen, én is ezt látom. A muszlimok családcentrikusabbak, viszont annál erősebben poszeszívak, főleg majd ami a gyerek vallását és a feleség öltözködését illeti.

Német, osztrák pasik vajon milyenek lehetnek?

2014. júl. 17. 09:51
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Az unokatesóm kint él.

1. Az első férje egy lusta dög volt, aki verte.

2. A második pasi szimplán csak erőszakos volt és verte.

3. A harmadik nyugis, csendes pasas, normális, de sajnálja a pénzt.

Ugye nem gondolod, hogy ez alapján kellene véleményt alkotnunk az összes német/osztrák férfiről?

2014. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

"milyen nemzetiség férfiai rendesebbek"


"köszönöm komoly válaszaitokat."


Egy nagyon buta kérdésre vársz "komoly választ"?!!

2014. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

Külföldivel akkor érdemes komolyabb kapcsolatot létesíteni, ha teljes mértékben képes vagy elfogadni a származástól adódó kulturális különbségeket, es alá is veted magad a megkövetelt szokásoknak. Ha ez nem megy, akkor sajat nemzetiségedbelit keress.


Amúgy igen butuska a kérdésed, ne is haragudj

2014. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet általánosítani. Ismerek orosz férfit, aki veri a feleségét és ismerek orosz férfit, aki a tenyerén hordja a nejét. Ismerek német férfit, aki italozik és agresszív és ismerek német férfit, aki antialkholista és pipogya.

Minden nemzetiségben vannak jó emberek és vannak szar emberek.

2014. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nemzetisége határozza meg, hogy rendes-e valaki vagy sem.
2014. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
25%

Ha kinnt élsz, akkor érdemes. Automatikusan megkapod az állampolgárságot, legalábbis az osztrákok esetében. Ha pedig magyart akarsz, akkor vagy hazautazgatsz hozzá vagy pedig külföldön keresel egyet. Ám ha ő is most ment ki, akkor kb. 5 évet kell várnotok az állampolgársághoz. Vagy még többet. Országonként vátozik.

Szerintem egyáltalán nem nemzetiségtől függ, hogy ki a rendes és ki nem. Magyarból, külföldiből is ismerek mindkét végletre példát.


"Csupán az érzelmek, érzelmi érettség, illetve a megfelelő kommunikáció miatt kérdem."

Sajnos ennek sok magyar sem felel meg, úgyhogy már ezért is mindegy.

2014. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
63%

Szia .:) nekem olasz a fėrjem!! (Regio Calabria szàrmazasu)azert irom le mert ok nagyon tisztelik a nöket a tenyeren hordjak a felesėget,mem kalandozok stb!!Csalad gyerek centrikusak!!!

De ismerek pl...Siciliai pasikat is... akik viszont nem husėgesek a felesėgnek kus, es ez mellet verti a feleseget..diszkoba jar stb !! Nàlunk nincs vallàsi problėma!!ferjemnek ugyanaz az a mentalisauk mint nekem (cigany vagyok)szeretnek finomakat enni, rendet,feleseget tisztelik, csalad centrikusak,ha probleme va normalis leülünk es megneszeljuk...!eddig meg nem talalkozta. Aki esetleg Calabroabol pont az ellentetje.... de szerintem közülök is van rossz,neken szerencsėm volt mert ėn ugynond a jobbaikat fogtam ki :)!! Nem lehet àlltalànositani, mint magyarban sem..... van rendes magyar es rossz magyar.... tudom van rossz cigàny is de jo is !!!mas orszagokban is igy müködik... 6 ev utan hazasodtunk meg csak..pont ezert.... mert nem bolondultam meg hogy jesszusom olasz a hapsim...hanem elsonek megismertem hogy tidjam mire szamithatok hosszu tavon, neken soha bem anyazott. Vagy 1 pofont sem kaptam!!sajnos ez otthol magyarban sok ilyen problema van..... tiszydletlenek a noknek!!es minden ugy mond az asszony feladata...... !!tehat ha ilyen kapcsiba is mesz bele... nagyon jol ismerd meg hogy valojaban ki is ő!!

2014. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!