Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Külföldön élő magyar egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő magyar egyedülálló, becsületes nőnek érdemes külföldi férfit választania komoly kapcsolat/házasság céljából? Általában milyen nemzetiség férfiai rendesebbek, érettebbek 25-40 között?

Figyelt kérdés

Csupán az érzelmek, érzelmi érettség, illetve a megfelelő kommunikáció miatt kérdem ezeket, nem pedig az érdekkapcsolatok, egyéb komoly előnyök és kihasználás miatt.

Előre is köszönöm komoly válaszaitokat.



2014. júl. 17. 09:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
58%
Hogy lehet egy nő ennyire sekélyes? Most komolyan! Te elfogadnád, ha azt mondaná egy vadidegen, hogy "nem kell magyar nő, mert azok olyan riherongyok és nem elég családcentrikusak", mert ismert 1-5 magyar nőt és ezt a következtetést vonta le? Könyörgöm, nyissuk már ki a szemünket és lépjünk 80-s IQ fölé, mert aki ennyire skatyulyákban gondolkodik, az félelmetesen nagyokat fog csalódni! MINDEN EMBER MÁS, egyéniség, saját múlttal, élettel, lelki fejlődéssel. Mi lenne, ha ismerkednél és magát az embert ismernéd meg, nem csoportosítás alapján ítélkeznél látatlanban? N30
2014. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
72%

Hát basszus majd megismerkedsz valakivel és akkor kiderül, hogy milyen.

Most én hiába írom neked, hogy ismerkedj pl. franciákkal, ha azok nincsenek is ott, ahol te vagy :S Vagy akkor odaköltözöl? :SS

2014. júl. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
83%
En ha no lennek ra se neznek a muszlimokra. Mert azok kozul meg sok nem szeret dolgozni. Ha mindenkeppen kulfoldi ferj kell akkor ne olyat valassz akinek a vallasa es a kulturaja teljesen mas.
2014. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
51%
Aztaqrva... a kérdés szintje és a tizes válaszoló helyesírása alapján rájöttem valamire: nagyon jó ötlet külföldi férjet választani, ha kicsit ostoba vagy: a másik sosem tudja ezt meg, mindig azt fogja hinni, hogy csak nyelvi különbségek, meg az eltérő kultúra miatt nem értitek meg egymást... miközben egy honfitársad 2 órányi beszélgetés és egy 20 szavas üzenet után rájön, hogy mennyire sötét a másik.
2014. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%

Az en párom osztrák,idekint is élünk. A kezdet nem volt egyszerű. Az első évünkben folyamatosan harcoltunk. 20 km-re élünk a magyar hatàrtól, mégis elképesztő milyen mértékű mentalitásbeli különbségelkel indultunk neki ennek a kapcsolatnak. Sokakat ismerek, akik megpróbálták, de nem sikerült. Nálunk azért működik, mert tényleg nagy szerelem az elsö perctől. De még így is sokszor majdnem bedobtuk a törölközöt... Rengeteg kompromisszumra volt szükség. Ez volt az első èvünk, azóta eltelt még kettő. Együtt élünk, jövőre esküvő.

De én mindig azt mondtam, ha vele nem sikerül, akkor soha többé nem akarok külföldit. Én egyszer végig csináltam, de másodjára nem lenne energiam.

Mert itt még nem beszéltünk olyan dolgokról, mint hogy az anyósom több mint egy évig köszönni sem volt hajlandó. A saját fiával fél évig nem beszélt. Ès mindezt azért,mert nem tudta megemészteni, hogy külföldi vagyok. Holott saját egzisztenciával rendelkeztem már idekint, amikor megismerkedtunk. Ennyit az előítéletekröl.:-)

Egyébként ha már itt tartunk, a magyar nőköl azt mondják idekint, hogy nagyon temperamentumosak, és szigorúak a pàrjaikkal. :-)

2014. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
41%
14:)megėrkezet akinek csak negativ hozzàszolst tud irni!!! Mindenki sötėt csak te vagy vilàgos!!miėrt is vagyunk butak ha esetleg külfödi a fėrjünk???? Talàn megszolalt az irigysėg kedvesen??ja ės a helyesiràsi hibàkert talàn fizetes emelėst ... valamit nem jol irunk le..akkot ird le helyesen hogy megtanuljuk!!!!hàtha kapok ėrte egy piros pontot:)a szavazok közt :)!!!
2014. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
45%
Ugy velem 15 ev kulfold utan. bejarva a fel vilagot hogy MAGYAR NONEK MAGYAR FERFI es forditva. Aki ennel kevesebbel beéri az nagyon nagyot csalodhatott. Szep napot mindenkinek. :)
2014. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó, szivembõl szóltál. Az elején valaki mondta hogy sok nõ muszlimot választ, de meg is bánja. Azok a nõk biztos nagyot csalódtak a Magyar férfiakban.
2014. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
69%

Muszlim ellenes válaszadók! Nem minden muszlim egyforma. Az én férjem is az, már 13 éve együtt vagyunk.

Sokkal több tiszteletet kapok tőle, mint anno akármelyik magyar barátomtól.Nem vagyok elnyomva, sem verve.

Soha többé nem kéne magyar férfi.

Ő nem jár el itthonról, max dolgozni.Nem iszik, nem dohányzik, nem hordja el a pénzt és mindenben én és a gyerek vagyunk az elsők.

Én nem bántam meg, de egy ilye. férfit nem is lehet ;)

2014. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pro és kontra válaszokat, mindenképpen elgondolkodtatóak :), szinte mindegyik válasszal egyetértek valamennyire :). Szívesen olvasok más válaszokat is :)
2014. júl. 19. 15:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!