Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Külföldön élő magyar egyedülál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő magyar egyedülálló, becsületes nőnek érdemes külföldi férfit választania komoly kapcsolat/házasság céljából? Általában milyen nemzetiség férfiai rendesebbek, érettebbek 25-40 között?

Figyelt kérdés

Csupán az érzelmek, érzelmi érettség, illetve a megfelelő kommunikáció miatt kérdem ezeket, nem pedig az érdekkapcsolatok, egyéb komoly előnyök és kihasználás miatt.

Előre is köszönöm komoly válaszaitokat.



2014. júl. 17. 09:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
34%
Bocs, de hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni? :) Ha mondjuk Ausztráliában élsz és azt mondjuk, hogy a belga férfiak a legideálisabbak, akkor odaköltözöl, vagy importálsz magadnak egyet?
2014. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
ketteske te ugye olyan liberális féle vagy?
2014. júl. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
32%

Én akkoràt csalodtam a magyar mukikban (Még csak a pasi jelzöt se érdemlik meg!!!), hogy akkor se költözök vissza ha pisztolyt tartanak a fejemhez, és akkor se kell nekem magyar, ha utànam dobjàk!!! Igénytelenek (dagadt, gusztustalan nökre gerjednek), vedelnek, nöznek, verekednek...nem, nem kell!! Még szexre se kéne (az igénytelenségük miatt, ugyanis a legtöbb dagadt nö nemibeteg, mindenkivel lefekszik).

Németajku férjem van, nem krvzik, nem piàl, igényes, igazi férfi!!

Bocsi sràcok!

2015. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Utolsó de jó neked.
2015. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
26%
Hát sokkal jobb mint magyarral!
2015. febr. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
66%

Erdekes korokben forogtal....

A mi ismeroseink tanultak nem isznak alkoholt nem verekszenek es hazassagban elnek ill jegyessegben.

Nem kilora merik a szeretetet.

Hogy Minden dagadt nemi beteg??

Te nagyon buta lehetsz

Magyar ferjem van igenyes huseges tanult es szeret.

Kulfoldon elunk.

2015. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%
második válaszoló te ugye olyan liberálisféle vagy?
2015. máj. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
6%
Látszik utsóelótti, hogy rosszindulatú vagy, persze h szeret.... A rendes, jólelkű nő nem kell a magyar embernek! De nekem se kell magyar:D
2015. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

ha ennyire jo emberismero vagy ugyan meseld mar el mibol gondolod hogy rosszindulatu vagyok?

Mi az hogy rendes no nem kell a magyarnak??

Megegyszer erdekes barataid vannak es erdekes korokben forogsz

mi csak rendes hazassagban jegyessegben elo normalis dolgozo alkoholt es mas szereket nem fogyaszto emberek az ismeroseink

2015. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Meg egy valami a nemi baj es a ribizliseg nem kilora megy meg egyszer

Ugyanannyi gebe ribizli van vagy meg tobb mint kover

aki suly szerint itel BUTA

2015. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!