Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan haragszik a feleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik a feleségem, amiért hamar túlléptem rajta?

Figyelt kérdés

Volt némi alaptalan vádaskodása a pénzügyeinkkel kapcsolatban, ami miatt elköltözött és válással fenyegetőzött. Csúnya vitáink voltak egy alaptalan pletyka miatt, ezért miután elment, úgy döntöttem, hogy ezek után nem éri meg küzdeni érte és elkezdtem egy önfeledtebb életet, szórakoztam, ismerkedtem és alakulgat egy egyenlőre kötetlen kapcsolat is. Sokak szerint nem jó, hogy egy vállrándítással tovább léptem, de ők nem tudják, hogy mennyit szenvedtem, amikor a viták mentek. Nemrég jött a feleségem bocsánatot kérni, mert valahogy észbe kapott. Láttam rajta, hogy tényleg szégyenli magát, a szembe sem mert nézni és a testbeszédén is látszott, hogy őszintén sajnálja, de ezzel nem tudok mit kezdeni, nálam elásta magát. Azóta többször jött, hol könyörög, hol mindennek elmond, amiért szerinte megcsaltam, meg hogy ő tette tönkre a házasságot, de csak miattam nem lehet helyrehozni.

Mennyire érthető a viselkedése?


2014. dec. 3. 17:10
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
74%

Ha ő úgy érzi, hogy még helyre lehetne hozni, megérné helyrehozni, akkor persze, az ő szempontjából meg lehet érteni.

De ha te úgy érzed, hogy már nem menthető és túlléptél rajta, akkor viszont zárd le egyértelműen. Nem pedig így, hogy jaj, ugyan jogosan haragszik-e, mert ez csak mismásolás, nem lezárás. Ha ezt látja rajtad a feleséged, jó hogy próbálkozik.

Zárd le a kapcsolatot és kész.

2014. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
80%

8. vagyok

Rosszul hitted, ennyi, tisztázni kell a dolgokat. Mondd meg neki egyenesen, őszintén hogy nálad itt vége, részedről már nem lehet újrakezdeni. Sajnos ez sz*r lesz de én azt mondom az őszinteség mindig a legegyenesebb út a konfliktusok rendezéséhez. Ez után pedig menj el Te a bíróságra és add be Te a válást.

2014. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Megmondtam, hogy nincs rá szükségem. Ennél jobban hogy lehet lezárni?
2014. dec. 3. 17:34
 14/48 anonim ***** válasza:
23%
Nem szeretted Te már rég. Különben el sem engedted volna költözni. A Te malmodra hajtotta a vizet ezzel, mondhatni megkönnyítette a dolgodat. Igazam van?
2014. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Nem 14. nincs igazad.
2014. dec. 3. 17:40
 16/48 anonim ***** válasza:
74%

Beadod a válópert.

Nem kommunikálsz vele, csak a válással kapcsolatos és szükséges témákban.

Szerintem így le lesz zárva, muszáj lesz elfogadnia.

2014. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező!

Sok nő meg van győződve arról, hogy nélküle megáll az élet, azután meg roppantul tudnak csodálkozni, hogy az exük is be tudja kapcsolni a mosógépet, vagy talál helyettük egy jobbat.

Jól tetted, hogy tovább léptél ezen a hálátlan nőn, aki csupán azért jött vissza hozzád, mert megtudta, hogy van már valakid.

2014. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
23%
Miután még nem váltatok el, így jogosan érezheti azt, hogy megcsaltad. Talán be kéne adnod a válópert, akkor nem lennének tovább gondok.
2014. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
11%

Abban van csak igaza a feleségednek hogy megcsaltad, addig nem szabadott volna mással kezdeni, amíg ki nem mondják a válást. Ez egyszerűen nem etikus.

De már visszacsinálni nem tudod, minél előbb add be akkor a kérelmet.

2014. dec. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
19%
szóval volt pár vita mire te leléptél bulizni és még te vagy az áldozat, olyan puhapö'ök a mai pasik még mázli hogy nem szapodtál
2014. dec. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!